Juba 22. korda on toimumas väärikas konkurss-kontsert Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli õpilastele. Ürituse korraldajaks ning žüriiks on klubi Round Table 5 Tallinn NORD, mis toetab noori muusikuid saadud piletite müügitulust aastastipendiumitega. Auhinna paneb välja ka klubiline liikumine Ladies Circle Estonia. Käesoleva aasta üritus toimub 19. oktoobril KUMU auditooriumis. Aga täpsemalt:

Ürituse eesmärgiks on anda Georg Otsa nim Muusikakooli õpilastele võimalus esineda suuremale publikule väljaspool kooli, rikastades seeläbi noorte muusikute lavakogemust ning kasvatades nende pingetaluvust. Lisaks on ettevõtmine heategevusliku suunaga – piletite müügist kogunenud raha suunatakse stipendiumina andekamate õpilaste koolitee toetamiseks.

Läbi ajaloo on konkurss-kontserdi osalejate hulgas olnud tuntuks ja tunnustatuks saanud muusikuid nagu Sandra Nurmsalu ja Rebecca Kontus, dirigent Lehari Kaustel, rahvusvaheliselt tuntud helilooja Tatjana Kozlova ja mitmeid teisi säravad Eesti helikunstnikke.

Kontsert pakub kuulajale mitmekesist ampluaad klassikast folgini, erinevatele maitsetele. Kogu muusikalist kompotti hindavad klubide RT 5 Tallinn NORD ning Ladies Circle Estonia esindajad, valides konkursi peavõitjad. Seejuures on hääleõigus ka publikul – valida oma lemmik ülesastujate seast.

Mine naudi kõrgel tasemel muusikat, anna oma hääl ning toeta Eesti tulevikutähti!

Kontsert algab kell 19:00.
Pileti hinnaks 15 €. Kohtade arv on piiratud.
Pileti broneerimiseks ning soetamiseks palun võta ühendust:

Aleksander Ottokar
+372 508 879 6
RT 5 Tallinn NORD