Homme, 22. juulil toimub juba kolmandat aastat järjest atmosfäärifestival HOOVUS 2021 Vääna-Jõesuus, Rannapealse hoovil ning metsapargis. 

Hoovust iseloomustab hubane atmosfäär, õdus muusika, omanäolised kunstid ning meeltemaitsed merehõngulises roheluses ja ilusad inimesed selle kõige keskmes.

Sel aastal astuvad programmis üles tunnustatud muusikud ja heliloojad – dirigent Kristjan Järvi ühes keelpillikvarteti Preziosoga, kelle muusika liidetakse õhtu käigus Mick Pedaja kosmilistesse kõrgustesse kandva bändiga. Unikaalse ja pehme helikeelega Kelly Vask soojendab üles kogu õhustiku ning õhtu lõpetab eriti gruuvilise ja mõnusa rütmiga DJ Anderson.

Hoovialal ning metsa all kohtab silmailu nii KunstiKuurist, kui kogu ümbritsevast olustikust. Kohvikuala pakub head ja paremat täistaimset söögi-joogi poolist ning pisemad leiavad omale tegevust lastele mõeldud alas.

Üritus hoiab au sees rohelist mõtteviisi ning püüdleb võimalikult väikese ökoloogilise jalajälje poole. Nii leitakse rakendust taaskasutusele, välditakse plastiku kasutamist, pakutakse keskkonna- ja tervisesõbralikku täisvegan sööki-jooki ning kutsutakse kohalikke inimesi kohale tulema jalgsi või rattaga. Uksed on avatud ka end hästi ülalpidavatele loomariigi esindajatele.

18:00 – UKSED
19:00 – KELLY VASK
20:30 – KRISTJAN JÄRVI & PREZIOSO x MICK PEDAJA BAND
22:00 – DJ ANDERSON

Sündmuse leiad Facebookist.
Piletid leiad Ticketerist.