I Land Sound elamusfestival on kinnitanud helipildi, millest võid osa saada imelisel Illiku laiul, Orissaares. Festival leiab aset 12.-15. juuli 2018.

Sarnaselt eelmisele aastale on festivali eesmärk ühendada Eesti elektroonilise muusika eestvedajad. Kõik suurüritusel osalevad DJ´d on residendid või külalised mõnest Eesti klubist, peosarjast võraadiosaatest. I Land Sound toob kokku 29 koosseisu ja üle 100 kodumaise DJ, kellele lisavad vürtsi andekad live-muusikud. Festivalil saad külastada seitset lava ja igal-ühel neist nautida hoolikalt valitud maailmatasemel helisüsteemi.

Lisaks rikkalikule muusikaprogrammile on festivali kavas nelja päeva ja kolme öö jagu arendavaid töötubasid, kaasahaaravaid vestlusringe ühiskonna arvamusliidrite ja spetsialistidega, põnevaid etendusi ning rikkalik kinolinastuste valik. Silmailu pakuvad tuleskulptuurid, kunstnike töid kandvad lavad ning värviküllased installatsioonid. Festivali melu toidab kümmekond foodtrucki ning baarides pakutakse spetsiaalselt I Land Soundkülastajatele valmistatud kohalikust toorainest kokteile. Keha ja vaimu eest saab hoolitseda jooga või saunaga ning palava ilma eest pakub jahutust merevesi. Festival on taara ja ühekordsete topside vaba.

„Ootame festivalile avatud südamega külastajaid, kes hoolivad üksteisest ja meid ümbritsevast loodusest. Tean, et I Land Sound 2018 toob kokku ilusad ja huvitavad inimesed ning anname oma tiimiga parima, et festivalilt lahkutakse naeratuse ja kustumatu mälestusega,”
ütles festivali üks peakorraldajatest Paap Uspenski.

Foto: Caroline Sada

„Eelmise aasta festival tõestas, et mitme tuhande inimesega avalikku üritust on võimalik korraldada puhtalt ja keskkonnasõbralikult, kaotades taara ning ühekordsed topsid. Külastajad hindasid jäätmekäitluse korraldust kõrgelt. Sel aastal üllatame juba suurema teadlikkusega, millega saame olla eeskujuks ka maailmatasemel sündmustele. Kuidas täpselt? Selle jätame hetkel veel saladuseks,”
lisab festivali teine peakorraldaja Taavet Bristol.

Rohkem infot festivali korralduse kohta leiad Facebookist:
https://goo.gl/K2yBWW
https://goo.gl/A3oz3f

Ametlik meediapartner on Raadio 2, kes kannab festivali õhtust programmi üle enda raadiosagedusel. Lisaks saab kuulata katkematut ülekannet I Land Soundi internetiraadiost Illiku FM.

Festivali piletid on müügil Ticketeris
Festivalipass koos telkimisala piletiga maksab 77€.
Festivalipass ilma telkimisala piletita maksab 67€.
Päevapilet maksab 35€.

Festivali korraldaja Piidivabrik MTÜ sünnikohaks on Orissaare. MTÜ on tegutsenud kolm edukat aastat üritusturundusvaldkonnas ja koosneb Eesti ettevõtlikest inimestest. Ühingu liikmete jaoks on oluline hoolida üheaegselt ümbritsevatest inimestest ja keskkonnast. Piidivabrik MTÜ missioon on pakkuda meelelahutust, mis rikastab vaimu ja keha ning on loodussõbralik.

Koostaja ja kontaktid:

Rasmus Raspel
Turundus ja kommunikatsioon
I Land Sound elamusfestival 2018
Piidivabrik MTÜ
+372 517 2927
rasmus@ilandsound.ee

Marilys Pruul
Turundus ja kommunikatsioon
I land Sound elamusfestival 2018
Piidivabrik MTÜ
+372 53 305 805
marilys@ilandsound.ee