Intrigeeriv Identiteedikabaree DRAG SHOW tuleb taas! 26.-30. detsembril transformeeruvad 24 EMTA kaasaegsete etenduskunstide ja Lavakunstikooli tudengit/vilistlast drag’ideks ning serveerivad mahlaka elamuse kõigile drag-kultuuri austajatele.

Keset saali ulatub peenikese keelena catwalk, kõlaritest tulvab muusika, mis kisub meid põrnapidi kaasa, seinad sätendavad, valgusvihud veiklevad, ja ükshaaval kõnnivad meie ette need pöörased inimesed, kelle võimuses on muuta üheks hetkeks terve universum õnnelike olevuste kohtumispaigaks!

Hiljutises usutluses Postimehega mainib sündmuse produtsent ja lavastaja, Jüri Nael, et laval saab näha kuus kuud maailma tippude käe all õppinud näitlejaid nagu näiteks Rasmus Kaljujärve, Liisa Saaremäed, Markus Truupi, Ragnar Uustali, Joonas Tagelit, Keithy Kuuspud ja mitmeid teisi. “Kuhu on nad oma arengus jõudnud, seda on võimalik vaadata detsembrikuu viiel õhtul, kui EMTA kaasaegse etenduskunstimagistrantuuri, aga ka lavakunstikooli tudengid ja vilistlased transformeeruvad drag’ideks. Sooliste, kultuuriliste ja muude identiteetidega vallatult mängleva “Identiteedikabaree DRAG SHOW vol 2” lavastab Jüri nael koos Ingmar Jõelaga,” kirjutab Postimees.

Emotsioone täis õhtu korraldajate nimistu on muljet avaldav. Lisaks lavastajatele, Ingmar Jõela ja Jüri Naelale, on koreograafiks Kristin Pukka-Murula ja kunstnik Kairi Mändla. Drag’isid stiliseerib legendaarne kostüümikunstnik Gerly Tinn ühes EKA tudengitega. Grimmi eest vastutavad Merlin Toovis ja Grimmikooli tudengid. Valgust seab Priidu Adlas, helikunstnik on Raido Linkmann ning fotokunstnik Toomas Volkmann. Tõotab tulla elamusterohke õhtu!

Now, sashay away ja kohtume drag showl!

Etendused toimuvad: 26.-30. detsembril kell 19:00 Sakala 3 Teatrimajas (endine NO99)
Piletid leiad  Piletimaailmast.
Sündmuse leiad Facebookist.

Sooduspilet: 16 EUR (õpilane, üliõpilane, pensionär)
Tavapilet: 20 EUR
VIP pilet: 65 EUR (sisaldab klaasi šampust, suupisteid saabumisel ning võimalust tutvuda lavataguse meluga enne etenduse algust)