Sel reedel, 25. augustil Erinevate Tubade Klubis toimuval soul-muusikale pühendatud üritusel Ilus Tiks seotakse muusika kunsti ja tantsuga.

Kunstnik Kaspar Tamsalu on paar aastat loonud üritusesarja Tiks tarbeks originaalseid plakateid. Järgmise Tiksu plakati, mis saab olema inspireeritud EV100 tähistamisest, joonistab ta reedesel üritusel kohapeal. Kunst saab integreeritud DJ-de ja esinevate tantsijatega otse publiku silme all, keset muusikat.

“Igal aastal oleme vaikimisi Tiksu plakatitele välja mõelnud teema. Plakateid on nüüdseks ligi 45 eksemplari. 2017/2018 peosarja Tiks hooajale, mis kattub EV100-ga, sai selleks puhuks mõeldud teha n-ö editeid ehk uustõlgendusi tuntud ja vähem tuntud Eesti kunstnike loomingust viimasest sajandist. Praegu on lõikelauale juba sattunud teiste seas nii Wiiralt, Concordia Klar kui Elmar Kits. Viimane, selle reedese ürituse Ilus Tiks plakat on Vive Tolli “Lava” interpretatsioon.”
– Kaspar Tamsalu

Ürituse kestel, publiku ja esinejate ees ekraanil, valmib Kaspar Tamsalu poolt järgmise Tiksu plakati kujundus.

Ilus Tiks plakat, autor Kaspar Tamsalu

Muusikat mängivad juba viiendat aastat toimuva peosarja Tiks eestvedajad Peeter Ehala ja Sander Mölder ning ürituse Ilus Hetk DJ-d Liisi Voolaid ja Girti Suun. Et muusikavalijate seljatagune stiilipuhtalt kaitstud oleks, lisavad erinevate etteastetega kunsti tantsijad Edgar ja Marta Vunsh, Julia Koneva ja Johhan Rosenberg.

Vaata esinejate Edgar & Marta Vunshi tantsuklippi ja loe nende tegemiste kohta täpsemalt:
http://life.hooliganhamlet.com/2017/04/marta-ja-edgar-vunsh-koos-tantsides-ei-karda-kedagi/

Ilusa Hetke vibe reedese peo ootuseks:

Üritus algab kell 22:00.

Ilusat Tiksumist!