Intsikurmu Talifestival toimub tänavu 2. veebruaril Kultuurikatlas, kus elektro-pop bänd I Wear Experiment* esitleb oma uut stuudioalbumit “Jupiterz”. Õhtut sisustavad veel Raadio 2 Aasta Albumiga pärjatud The Boondocks, basshop’i sensatsioon Catapulta ja spoken word’i artist EiK, värskendav elektrooniline folkansambel Tintura ning noor tegija Arg Part. Esinejate nimekirja täiendavad veel ka välisartistid.

Juba neljandat aastat leevendab suveootust Intsikurmu Talifestival, mil kogu Kultuurikatel saab täidetud sumeda miljöö ja hea muusikaga.

“Loome Kultuurikatlasse mõnusa äraolemise – peale suurepäraste artistide on kohal malekohvik  ning atmosfääri loovad Oliver Kulpsoo ja Alexander Sproghise valgusinstallatsioonid,”
kirjeldab tulevast festivali korraldaja Martin Ruus.

“Intsikurmu Talifestivali üheks peaesinejaks on I Wear Experiment*, kes kindlasti teeb vaimustava esitluskontserdi oma uuest albumist “Jupiterz” ning peagi saame Intsikurmu fänne rõõmustada ka kahe põneva välisartistiga,” lisab Ruus, et häid uudiseid on saabumas veelgi.

Intsikurmu on  loovfestival, mis on alati täis üllatusi ning varuks on nii mõndagi, lubavad korraldajad.

Sooduspiletid saadaval kuni 17. jaanuarini Ticketerist.

Liitu sündmusega Facebookis ja hoia silm peal, missugused artistid kuulutatakse välja järgmisena!

Intsikurmu Festival ei piirdu ainult suvise festivaliga Põlvas, vaid kätkeb endas ka sündmusi kevadel –  28. märtsil toimub Intsikurmu showcase Tallinn Music Weekil ning mais leiab aset Intsikurmu Minifestival Riias.