Märkamatult on esimesest ISOLAst täis tiksunud aasta, mida tähistatakse maratonsettidega klubis HALL laupäeval, 9. detsembril.

2016. aasta detsembris avas Tallinna vanalinna müüride vahel Heliose kinos kõigile põrandaaluse tantsumuusika austajatele oma uksed ISOLA. Peosari, mille oluliseks osaks on hoolikalt valitud toimumispaigad, läbimõeldud ruumikujundus, sõbralik õhkkond, performatiivsed elemendid ning muidugi muusika. 

Seekord kanaldavad muusikat öö läbi kestvate settidega Martin Aedla ja Katja Adrikova. Martin Aedla mängib vinüülidelt spetsiaalselt selleks HALLi ehitatud “Tip” telgis, mis loob sama õhkkonna nagu Martini enda elutoas, kus asuvad riiulid täis vinüüle ja mugavad diivanid. “Tip” lava esindab ka kolmnurka, mis sümboliseerib imesid ja loovust.

Teine, “Moon” lava on aga terve öö Katja Adrikova päralt, kes vastutab nii sealse hüpnotiseeriva muusika kui ka stsenograafia eest.

Kolmas lava ehk Kuldne tuba on suunatud uutele tulijatele, kes vahetuvad iga 2 tunni järel.

Lisaks muusikale pakuvad visuaalseid ja ruumilisi elamusi Karl-Erik Leik ja René Reinumägi nagu on olnud tavaks igal ISOLAl.

Pärast ISOLAt jätkub ametlik afterhours pidu HÄLL. “Tip” saalis esineb Denis Punch 4-tunnise vinüülisetiga ning “Moon” lava jagavad back-to-back Domnina ja Eisi.

ISOLA sünnipäev on ka üks viimaseid võimalusi sel aastal HALLi külastada, sest detsembri lõpust kuni 2018. aasta aprillini sulgeb klubi uksed, et puhata meeli, arendada kontseptsiooni ning peopaika aina paremaks muuta.

Septembri alguses avatud HALL asub Noblessneri piirkonnas kunagises Balti Laevaremonditehase klubiruumis ning sündis ISOLA korraldajate Elena Natale ning Hugo Murutari ühisest unistusest teha Tallinnast ning Eestist rahvusvaheliselt oluline peosihtkoht.

Pileti hind enne südaööd €5, hiljem €10.
Uksed 23:00.

Head teknotamist!