Kui eelmine nädal õrritasime teid meie viimase pildistamise telgitagustega ning Stella Soomlaisi loomingust inspireeritud retro-cool fotomaterjaliga, siis täna saate sukelduda varatärkava kevade värskesse värvipaletti.

Kust sai alguse loovidee:
Kevade lõhna on tunda juba õhust, pole siis ime, et seekordse fotoprojekti sügav-inspireerivaks muusaks on kevad. Lisa kontrastiks head disaini GITA ja Tali disainipoe poolt ning saad tulemuseks visuaalse vitamiinipommi, mis paneb sind veel enam kevadet ja päikest igatsema.
Kui olen aus, siis olin juba ammu pannud silma peale Talis ilutsevale rohelise mardikaga Due trikoole. Sel kevadel kuulutas Pantone oma aasta värviks samuti rohelise. Ühtlasi võib seda värvi silmata paljude ikooniliste moemajade kollektsioonides.
GITA efektsetel jakkidel olen hoidnud silma peal alates sellest hetkest, kui need mööda Tallinn Fashion Week’i lava sammusid.
Ning viimaks, Sarah Johnstoni nailonist 3D prinditud kõrvarõngad on lihtsalt fenomenaalsed show-stopper’id.
Kokkuvõtteks oli ideaalne ajastus, et kombineerida värske rohelise vaimustus kevadtoonides kõrvarõngaste ja GITA efektse jakiga. Nii palju ongi tarvis esteetiliseks kevadplahvatuseks.

So bring it on spring, sprinkle your fairy-dust on us!

Häppeningi tiim:
Fotograaf: Oliver Vaagen
Loovidee/stilistika: Kaisa Tooming
Stilistika assistent: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming
Hair by Kerttu Salujärv

Modell: Kadri Raudsepp (E.M.A Model Management)
Jumestustooted: Make-Up Atelier Paris Estonia

Tänusõnad ehete ja riiete eest:
Tali disainipood, GITA

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.