Kevade lõhna on tunda isegi läbi ootamatute lumetuiskude. Ühtlasi on see kaua oodatud külaline, tärkav kevad, meie tiimi loovjõud unest äratanud ning maksimaalvõimsusel inspiratsiooni voolama pannud. Sel laupäeval andsime avalöögi oma selleaastaste fotoprojektide maratonile. Algus sai ambitsioonikas:

Üks päev, kolm loovideed – põnev, võimas ja hirmutav!

Laupäev kostitas meid päiksepaisteliselt muheda atmosfääriga ning meie loovtiimi professionaalsus sai taaskord proovile pandud. Tuleb välja, et kogemusi on nüüdseks juba omajagu kogutud ning olenemata piiratud ajaressursist saime kolm ideed osavalt jäädvustatud. Kirsiks tordil saime mõnede oma lemmik disainerite loominguga mängida – esindatud olid Stella SoomlaisGITAStudio August jpt.

Kolmest loovideest:
Kuna iga idee sai alguse erinevast allikast, siis jätame detailsed kirjeldused fotopostitustest avastamiseks. Küll aga leiate siit isu kasvatamiseks mõned sissejuhatavad laused loovideest ja kaadrid. Vihjeks ütlen nii palju, et oi-kui-palju head disaini on peagi juba teie ees!

1. Kevadlained – esimene loovidee sai alguse igatsetud kevadest ning disainerloomingust. Mängisin väljapool oma mugavustsooni katsetades kevadvärvide ja julgemate lahendustega. Kui julgetega täpsemalt, näete peagi?!
2. Retrohõnguline kvaliteet-minimalism – nende kaadrite inspiratsiooniallikaks on otseselt nahadisainer Stella Soomlaisi looming ning retro-boheemlaslik 70ndate vaib segatuna tänapäevaga. Juba neljapäeval saate lähemalt lugeda intervjuud selle andeka loojaga ning esimesed kaadrid jõuavad teieni. Oleme põnevil.
3. Dramaatilised lõiked – loovidee, mille taustast saate lugeda täpsemalt juba fotomaterjali avalikustamisel. Märksõnadeks on dramaatilisus, läbitungivus ja nahk. Tegu on läbi aegade meie kõige julgema ning ambitsioonikama loovideega just stilistika osas. Väljakutse esitati nii modellile, juuksurile kui ka jumestajale.

Uskumatul kombel see risk õigustas ennast ning oodata on enneolematult julget materjali. 

Tere tulemast tiim Häppeningi laupäeva ja telgitagustesse!

Häppeningi tiim:
Fotograaf: Oliver Vaagen
Loovidee/stilistika (idee 1, 2): Kaisa Tooming
Loovidee/stilistika (idee 3): Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming
Hair by Kerttu Salujärv

Modell: Kadri Raudsepp (E.M.A Model Management)
Jumestustooted: Make-Up Atelier Paris Estonia

Tänusõnad ehete ja riiete eest:
Stella Soomlais, Tali disainipood, GITAZARA

 

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.