KIRJU.CO uus kollektsioon kutsub hindama erilisi hetki elus, tutvustades tähistamisega seonduvatest sümbolitest inspireeritud ehteid. Kollektsiooni lansseerimise puhul toome teieni minimalistlik-pastelse fotoseeria.

Ajal, mil olulisi sündmusi saame tähistada suletud ringis, on soov jagada ühiseid kogemusi ning emotsioone sellevõrra suurem: “KIRJU.CO värske ehtekollektsioon sündis suurest igatsusest meeldejäävate ja oluliste elusündmuste tähistamisest lähedaste seltsis ning kõigest seonduvast – ettevalmistuses, pisidetailidest kuni kõige ülevamate emotsioonideni,” tutvustab KIRJU.CO looja ja disainer Triinu Tiisel oma värskeima loomingu tagamaid.

Ehtebrändi uued disainid interpreteerivad võidu ja tähistamisega seonduvaid sümboleid graafilistesse vormidesse: “Näiteks “Fizz” kõrvarõngaste inspiratsiooniallikaks on šampanja – vahuvein, mis avatakse vaid kõige erilisematel koosviibimistel. Kõrvarõngad “Laurel” (Loorber) sümboliseerivad aga õnnestumisi ja võitu,” lisab Tiisel.

Nii jäädvustabki KIRJU.CO uut kollektsiooni tutvustav pildiseeria eriliste sündmuste õhustikku – ootuselevuse enne pidulikku tseremooniat, värskete lõikelillede aroomi, joovastuse peale suurt kordaminekut ja muud joovastavat, mida neil hetkedel kogeme.

KIRJU.CO uute ehetega saad lähemalt tutvuda brändi kodulehel, Facebookis ja Instagramis.

Fotograaf: Kristiin Kõosalu
Loovjuhid: Triinu Tiisel, Kristiin Kõosalu
Modell: Greeta Rei
MUAH: Laura-Liisa Srubišek