Jagamine on hoolimine, seega siit see tuleb – kuhu minna augustis?
Käimas on suve viimane kuu. Tuleb tekitada mälestusi, mida pimedatel sügisõhtutel meenutada.

Valisime välja kolm väga erineva iseloomuga üritust – kõigile midagi!

1. House’i palavik jätkub ning Punases majas toimub homme, 13. augustil, uus üritus Heimtal Club, mille raames on oodata legendaarset Robert Owens’it. Owens on jätnud vaieldamatult suure jalajälje deep house muusikastiili. Teda peetakse selle žanri üheks rajajatest, kes on alates 80-ndatest elektroonilise klubimuusika kuulajaid hullutanud. Omakandi meestest mängivad muusikat Rulers of the Deep jt. Täpsema info ürituse kohta leiate siit.

2. 20. augustil võõrustab PADA meeleolukat ning pika ajalooga üritust Bashment. Bashmneti kuningad kutsuvad osa saama mõnusast suvemöllust, et tähistada vabariigi taasiseseisvumist ning tubli Eesti suve. Tantsukingad on kohustuslikud, sest kõlamas on reggae, ragga, dub ning loomulikult suuremas koguses dancehall’i parimaid riddim’eid. Oodata on külalisi Leedust ning Soomest. Ürituse leiate siit.
Tervitame omalt poolt Bashment KingzSound’i, kes on teinud väga suure töö ning panustanud tohutu energia reggae-dancehall’i kultuuri arendamisesse Eestis. Tsiteerides: “Bashment – Estonia ja Bashment KingzSound aitavad avastada reggae ja Kariibi mitmekesise muusika erinevaid tahke. Seda põnevat kultuuri tutvustades on Bashment meeskond järjepidevalt muusikasõprade ette toonud huvitavaid ja erilisi, tuntud ja tunnustatud artiste nii Eestist kui välismaalt, osa neist oma muusikutee alguses, teised juba loometegevuse tipus või oma valdkonna legendid.
Lisaks Bashment´i alustugedele, Ringo Ringveele ja Tarrvi Laamannile kuuluvad kollektiivi ka J.O.C. ning Dice Rudy. Bashment´i korraldav kooslus on tegutsenud juba 1998. aastast. Mida Bashment KingzSound reggae muusika all mõistab, seda on võimalik teada saada, kui kuulata “Bashment FM” saadet Raadio 2-s”.

3. Me armastame Tartut. Kuna minuni ei jõua Tartus toimuvate ürituste info kuigi kiiresti, siis sain eile hommikul üllatuse osaliseks – 24-27 august toimub Aparaaditehase festival. Kellel vähegi mahti ning graafik lubab, minge kohale. Näiteks 26. augistil leiab aset Majapäev, mille raames toimub Mutant Disco, kohal residendid Saaremets, Nestor ning Rythm Dr, laivi teeb Superstar & Star. Päevasel ajal toimub palju muud huvitavat.
Festivali parimaks osaks on muidugi see, et meie suur lemmik TIKS on kohal 27. augusti Hoovipäeval, kus teeb laivi OYT, muusikat valivad Peeter ja Sander. Festivali vältel pakutakse maitsvat tänavatoitu, näidatakse kino ja avatud on erinevad näitused ning töötoad.


13920959_849268248540688_5934127087311458555_nNB! Tutvuge kindlasti täieliku festivali programmiga, sest kava on tõepoolest mitmekesine.