Hei, sõbrad! Milliseid üritusi toob meieni 2017. aasta jaanuar? Et oleks lihtsam valida, siis sorteerisime mõned välja ning panime lühidalt kirja.

Iga jaanuarikuu reede ja laupäeva peale sai valitud mitu üritust, välja arvatud 28. jaanuar. Siis tulebki ilmselt kuu lõpu puhul aeg maha võtta ja kodus ise mussi valida. Minnes nüüd teema juurde, siis teie ees kümme pidu:

1. Ljubov Pony – 13. jaanuar
Häbi tunnistada, kuid olen isiklikult jõudnud ainult ühele Love Pony üritusele ning seegi oli ammu aega tagasi. Samas, olen kuulnud hästi palju head ning julgen soovitada. Seekord lubatakse külalisi kostitada slaaviliku külalislahkusega ja feminiinsete vaibidega kultuuriruumis Helikopter. Puldis on Girl Power – Helina Reinjärv, Katja Adrikova, Uljana Ponomarjova, Eleonora Šljanda ja Chloé LaGucci. Täpsem info ürituse lehel!

2. Bashment J.O.C live – 13. jaanuar
Kes paremini kursis reggae, dancehall’i, dub’i ning ragga rütmidega, siis kindlasti teab ka Def Räädu tegemistest ning loomulikult ka Bashment Kingz’i võiks öelda, et liikumisest. Seekordne üritus toob baaris Suhkrumoll kuulajateni residendid ning J.O.C laivi. Rohkem infot evendi lehel. Kes nii väga kursis pole, siis viige end kurssi. Kariibi muusika on väga vaheldusrikas ja tantsuline.

3IN I OUT pidu – 14. jaanuar
Mulle tundub, et Eesti maastikule on tekkinud midagi uut?! Igatahes Facebookis nuhkides leiab, et tegutsetud on alates eelmise aasta septembrist ning eesmärk on tuua publiku ette ootamatute ideedega kunstnikke. Neljandal üritusel on kavas lühivormis etendusõhtu teemal “Tabu”, vedela lateksi töötuba ning peale seda “Silent Disco”. Tähelepanu pälviv ettevõtmine! Muusika valijate kohta info ürituse lehel. Eriti meeldib just idee peoformaadi rikastamisest vahetuma kunstilise kogemusega. Seda kõike saate näha ja kuulda Vabal Laval.

4. When The Funk Drops – 14. jaanuar
Tundub, et Kohvik Sinilind on kokku kutsunud “TLN Funk gängi parimad pojad”, et kütta hinged kuumaks. Puldis Mr. Jones, Misha Panfilov, Dr.PhilGood ning teised. Head tantsimist!

5. Seafront meets I-Fi Soundsystem – 20. jaanuar
Strictly Dub Records korraldab pidu klubis ///Kolm, kus saavad kokku rootsreggae ning dub ja kaks käsitsi ehitatud helisüsteemi – Seafront ning I-Fi. Seafronti saundi mängivad ChaozlevelSteadyrocka ja Puffnutty. I-Fi süsteemil Peedro Sandalos ja Ganj Wald. Sukelduge Eestis kasvavasse helikultuuri! Rohkem infot lehel.

6. Bändi Frankie Animal singli “Nightlights” esitlus – 20. jaanuar
Von Krahl avab uksed kell 21. Soojendajaks on kutsutud Go Away Bird. Frankie alustab kava järgi kell 23. Piletid on saadaval veebis www.311.ee .

7.  Intsikurmu Talifestival 2017 – 21. jaanuar
“Ürgne metsapark kolib talvel Põlvast Tallinnasse. Intsikurmu Talifestival kätkeb endas mõnusat muusikat, südamlikku koosolemist ning palju mõnusaid inimesi.” – tekst ürituse Facebook’i lehelt. Talifestival toimub teatris NO99 ning uksed avatakse kell 18. Pileteid saab soetada Piletilevist. Esinemas näeb näiteks Eesti bändi Kali Briis, Leedukaid Keymono, Triana Park’i Lätist ja veel teisigi kohalikke ning välismaalasi.

8. Suhkrubandiit – 21. jaanuar
Baar Suhkrumoll korraldab laivõhtu, mille keskmeks räpp-muusika. Tartust tuleb külla andekas MC Whiz, õhtut soojendamas vanameistri staatuses Tommyboy ja puldis Dj Sticka.

9Lekker Dance Night w/ Hashman Deejay – 27. jaanuar
Täpsemat infot ürituse kohta veel ei ole. Teada on seda, et Kanadast tuuakse klubisse Lekker kohale Hashman Deejay, kes on sügavama ja meditatiivsema käekirjaga house’i viljelev artist. Hoidke silmad ja kõrvad lahti!

10.  Kozinak & Seaduskuulekus, R.A.W CREW laivid – 27. jaanuar
Järjekordne räpiõhtu baaris Suhkrumoll. Laivi teevad Eesti MC’d Kozinak, Seaduskuulekus, R.A.W CREW ning puldi taga Reggie Coughin ja Reglok.

Mõnusat talve ja palju soojust!