Hei, sõbrad! Võtsime novembri luubi alla ning lükkasime kokku mõned hea-muusika üritused, kuhu minna soovitame. Kalendrid lahti ning ristikesi tegema.

1. MustMesi – 11. november
Vaieldamatult üks magusamaid ja mõnusamaid “musta muusika” üritusi, kus saavad asu nii laua-taga pidutsejad kui ka tantsumaiad peohinged. Seekord siis toimumise kohaks Must Puudel. Puldi taga lummav Heidy Purga, Peeter Ehala ja Sander Mölder. Lisainfo ürituse lehel.

2. Yo!Hoov – 18. november
Ürituse raames astub üles nooruke hakkaja MC EIXD. Andekas kutt, kes pälvis palju tähelepanu Noortebänd 2016 konkursil. Tema stiil on segu spoken word’ist ja klassikalisest luulest. Vajalik väske veri Eesti räpimaastikul. Lisaks toimub ka Open Mic. Täpsem info Facebooki lehel.

3. AUX – 19. november
Eelmisel kuul oma sünnipäeva pidanud Von Krahl võõrustab seekord Suurbritanniast pärit artisti Leon Vynehall’i. Diskor mängib terve peo vältel. See tähendab seda, et kuuleb parimat house-muusikat terve öö! Tutvuge üritusega lähemalt.

4. Mick Pedaja debüütalbumi esitlus – 23. ja 26. november
Sümpaatse laulja ning looduslapse uue kauamängiva pealkirjaks sai “Hingake/Breathe”. Esitlus toimub KUMU auditooriumis (26. ka Tartus, Eesti Rahva Muuseumis). Muide, mõnda aega tagasi sai tehtud Mickuga ka intervjuu, kus ta tol hetkel tulevasest albumist ka juttu tegi. Täpsemat infot Tallinna ning Tartu esitluse kohta lugege ürituse lehelt.

5. Dubshack – 26. november
Üritus peab kohvikus Sinilind oma sünnipäevapidu. Eesti muusikamaastikul üheksa aastat tegutsenud bassimuusika event, mis on peamiselt keskendunud just dubstep’i ja grime’i stiilide edendamisele. Bassiarmastajad kindlasti kohale!

Mõnusaid elamusi!