Augustikuu viimasel laupäeval, 29.08 kohtuvad hedonismi saatkonnas KaiF Soome rühmitus Kuahu ja kodumaine üritustesari Voog89. Oodata võib r&b’d, hip-hop’i, tuleviku biite ja kõike, mis sinna vahele mahub! Lisaks avatakse üritusega kunstniku Viktoria Chuloki näitus.

KUAHU
KKMM, MAX9000, CLAYPOND ja OTTOPETTERI veavad Helsinkis oma klubiõhtuid ja on teiste seas võõrustanud selliseid tuntud artiste nagu Full Crate, JAEL, Jengi jt. Kohal on kõik 4 rühmituse liiget, kes serveerivad seinast-seina urbanistlikke biite. Rühmitust esindab nimekas Soome agentuur – All Day Agency. Kollektiivi liige MAX9000 tegeleb aktiivselt ka produtseerimisega ja on saanud oma remikside ja omaloominguga palju tähelepanu. Üks tema edukaimaid remikse on Sade “Smooth Operator”, millel on Soundcloudi keskkonnas üle 40 tuhande mängimise.

 

VOOG89
Voog89 on võrdlemisi värske kodumaine pidudesari, kuid on oma lühikese tegutsemisaja juures kaasanud selliseid artiste nagu Sander Mölder, Peeter Ehala, Paap, Krick, Skidoo jpt. Esimene Voog89 üritus leidis aset 29.11.19 ja sellest on valminud ka järelfilm. Augustikuu peol mängib Voog89 esindajana muusikat Kurly Beats.

 

VIKTORIA CHULOK
Lisaks peole avame 29.08 KaiFis ka kunstniku Victoria Chuloki näituse, mis on üritusele nagu rusikas silmaauku, sest kunstnik on kuulsust kogunud just tuntud RnB/hip-hop artistide joonistamisega.

Stiilinäiteid leiad Instagramist: @viktoriachulok 

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/3223709647711859/