Isikupärased mustrid, suvised kihid ja värvikirev koloriit – Karl Korsari moestuudio on jäädvustanud fotoseeria, mis rabab suvise energiaga jalust.

Julgete digitaalprintide poolest tuntud disainer ammutab sel hooajal inspiratsiooni linnuriigi ekstravagantsetest mustritest: “Enamasti algab minu tööprotsess prindi valmistamisega. Sellel kevadsuvel sukeldusime sügavale Fauna maailma ja uurisime lähemalt Aix galericulata aka the mandarin duck liiki, kes on lühikese ajaga võtnud üle Berliini järved. Nende selgesti ära tuntav kirev ja voolav sulestik on ideaalne alus kanga prindiks. Sealt hakkas edasi hargnema idee luua midagi, mis oleks staatiline ja midagi, mille rikkalikkus tuleb välja liikudes.

Fotoseeria sai teoks tänu professionaalsele tiimile eesotsas hinnatud moefotograafi Krõõt Tarkmeelega: “Kuna viibin ise hetkel Berliinis, siis usaldasin ohjad Krõõt Tarkmeele kätte – minupoolne soov oli edasi anda liikumist ja seda ka kindlasti saime. Samal ajal kui tiim rasket tööd tegi, sõitsin mina kajakiga mööd Spreed – lihtne elu. Suured tänud Krõõdale, Maret Ubalehele ja Nnenna Christianile suurepärase töö eest,” jagab Korsar kiidusõnu.

Karl Korsar on tekstiilidisaini bränd, mis on tugevalt suunatud digitaalprindile. Julged ja intensiivsed värvilahendused hoiavad koos kõrgkvaliteetsed kangad Itaaliast ja parim rätsepatöö Eestist. Iga muster on ainulaadselt käsitsi või digitaalselt valminud. Brändi eesmärk on luua mustreid, mis poleks mõjutatud trendidest, vaid annaksid aimu Karl Korsari mõttemaailmast.

Karl Korsari tooted leiad e-poest
Jälgi disainerit ka:
Facebookis
Instagrammis

Fotograaf: Krõõt Tarkmeel
MUAH: Maret Ubaleht
Modell: Nnenna Christian