Loovmeeskond disainer Liisa Soolepa, brändijuht Egle Loiti, fotograaf Getter Kuusmaa, stilist Liis Plato ja jumestuskunstnik Birgit Kahniga lõid mõned nädalad tagasi nauditava fotoseeria. Nii nauditava, et tahame seda ilu jagada teiega. Tootefotod Liisa Soolepa kudumitest on kevad-suvistes toonides ja kombineerivad eestlaslikku looduslähedust asiaatliku minimalismiga.

Disainer Liisa Soolepast
Liisa Soolepp on üks nendest disaineritest, kelle looming jääb silma oma eetika ja esteetika poolest. Põnevad mustrid ja faktuurid, peen värvigamma ja põhjamaine minimalism kõnetavad kvaliteedi armastajat. Kombineerides erinevaid kudumistehnikaid on iga toode justkui eraldiseisev kunstiteos. Seda suurem oli rõõm, kui Liisa Soolepa loovmeeskond kutsus mind modelliks. Väärtustame mõlemad rohelist mõtteviisi ja püüame anda oma panust kodumaa disainimaastiku arendamisse.

Moeseeria loovideest
Fotoseeria eesmärk oli tuua Soolepa kudumid kevad-suvisesse konteksti. Anda fantaasiale voli näidates, kui loominguliselt on võimalik kombineerida kudumeid suverõivastega. Kaasaegselt on kombineeritud põhjamaisust asiaatlike stiilimõjutustega. Liis Plato oskuslik stilistika andis endalegi mitmeid häid ideid, mida tulevasel hooajal rakendada. Naturaalsed toonid, kvaliteetne peenvill, mitmekihilisus, üleriie üleriide peal, turbanid ja kübarad – need on vaid mõned märksõnad, millest šnitti võtta.

Harmooniline võttepäev
Lokatsiooniks valiti looduslähedane roostik puulaburündiga. Keskkonna helge koloriit ja sümmeetriline puuvõrestik toimisid suurepäraselt. Ühtlasi sobis atmosfäär hästi Soolepa brändiga, mis hindab naturaalsust ja inspireerivat ruumi. Võttepäev möödus samuti harmoonilises professionaalsuses. Ilmastik kostitas meid ideaalsete oludega, kõik planeeritud komplektid said jäädvustatud ning asjaosaliste oskuslikkus oli muljet avaldav.

Kõik toimis nii nauditavas kooskõlas, et oleks patt lõpptulemust vaid endale hoida. Naudi!

Disainer: Liisa Soolepp
Brändijuht: Egle Loit
Fotograaf: Getter Kuusmaa
Stilist: Liis Plato
Jumestus: Birgit Kahn
Modell: Kaisa Tooming

Kõik tooted tulevad lähiajal Liisa Soolepa e-poodi müüki.
Tutvu Liisa Soolepa loominguga: e-poes, Facebookis, Instagramis

Komplekt 1

Komplekt 2

Komplekt 3

Komplekt 4

Komplekt 5

Komplekt 6