Uus aasta on tulekul. Aeg on muutusteks. “Kuu vaib” jääb ja läheb oma neljandale ringile, kuid hakkab olema värskemas kuues – Spotify pleilistidena. Nüüdsest leiate meie Spotify kontolt umbes tunni pikkuseid “Kuu vaibe”, Häppeningilt tellitud pleiliste ja erinevaid teemalisi listikesi. Tõsi, Youtube kubiseb pärlitest, mida mujal ei leidu. Siiski, kuulajate mugavus ja artistide huvid ennekõike! Loomulikult jääb muusikaarhiivina ja “uue biidi” avastamise kohana alles meie Soundcloud’i konto.

Võtame aasta vastu hoogsalt. Teie ees on kaasahaaravad palad – funk’i, disko ja soul’i helilained 2019. aasta vastu võtmiseks. 

Piduliku meeleolu juhatavad sisse Californiast pärit vokalist-produtsent Dâm-Funk. Haruldasemaks looks pean Jaapani funk’i helilooja Kazushi Inamura lugu, mis on olnud üks viimase aja ägedamaid leide. Tantsulisemad helivaibid pikib sisse The Sound Stylistics’i vallatu instrumentaalpala, mis kulmineerub veelgi hoogsama kodumaise superbändiga Lexsoul Dancemachine. Edasine liigub disko lainetel – Steve Arrington, Narada Michael Walden, Kool & The Gang, Keni Burke ja teised. Pleilisti lõpunoodid võtavad tuure maha kuuma kaasaegse soul’i träkiga esitajalt BJ The Chicago Kid. Lõpetuseks ajatu Commodores “Night Shift”.

Head kuulamist ja säravat uut aastat!