Kaks aastat Häppeningi. Mida see tähendab? Suures plaanis on see kaks aastat täis kvaliteetset disaini, kunsti ja muusikat. Isiklikul skaalal on see kaks aastat unistuse täitumisest.

Ülikooli kultuuriteadust õppima minnes oli kuskil ajusopis idee ajakirjast/kirjutamisest/millestki omast, mis pakuks lisandväärtust; huvi muusika vastu oli ometi pikalt olemas, kuid sel ajahetkel ei olnud piisavalt julgust. Nii see soiku jäigi, mõned aastad möödusid.

Irooniline, kuidas on keeruline märgata midagi, mis on nina ees ja mõneti nii loomulik kulg.

Sest Kaisaga me käisime samal kursusel, jagame aastatepikkust sõprust… Ja nüüd peame ajakirja. Tänu tema teovõimele, söakusele ning minu esmapilgul natuke hullule ideele ühendada disain ja fotoprojektid muusikaga. Tänaseks päevaks kuulub Häppeningi tiimi üle kümne inimese, lisaks armsad vabakutselised ning koostööpartnerid. Olen selle teekonna eest tänulik.

Lühidalt – unistused saavad teoks! Selleks tuleb seljatada mugavustsoon, uskuda endasse, oma ideedesse ning oma tiimi. Ahjaa, ka teha tööd.

Sel nädalal me tähistame. Sünnipäevapeoks sai loodud pleilist, mille leiate Häppeningi Soundcloudi lehelt. Kuid muusikast ei saa ju kunagi küllalt – siin teile mõned valitud augusti vaibi träkid. Cheers:

1. Bahamadia – Uknowhowwedu (Fulgeance edit).

2. Botany & Milo – Au Revoir.

3. Sade – Taboo (TBG edit).

4. Melodiesinfonie – Sugar Soul Swing.

5. Unda De Sango – Rété Konsa feat. Meemee Nelzy (Melodiesinfonie remix)

6. Gabriel Garzón-Montano – Sour Mango (Seven Davis Jr Sticky Rice remix).