Tiir ümber Päikese on täis saanud. 2016. aasta oli sündmuste- ja kogemusterohke.

Selle aasta detsembri “Kuu vaib” on kaheteistkümnes.

Vaadates tagasi on mul isiklikult hea tunne. Siit ka mõned mõtted:

Olen saanud tagasisidet ning küsimusi – tuhat tänu toe ja kriitika eest neile, kes seda jaganud! Ilma selleta ei toimuks kasvamist. Üks peamistest küsimustest on olnud miks ma “Kuu vaibi” teen ning kellele? Ilmselt esmalt siiski iseendale, kuid see on suur boonus, kui keegi lugejatest leiab endale meelepärast muusikat, avastab mõne artisti ning äkki leiab lausa uue lemmiku. “Kuu vaib” on võtnud minult palju julgust.

On ka uuritud, kust ma postitavat muusikat leian ning kas tegu on Eesti artistidega? “Kuu vaibi” näol ei ole valdavalt olnud siiani tegu Eesti artistidega, erinevalt intervjuudest. Tegu on olnud pigem ülemaailmse muusikaga, mis on kõnetanud peamiselt mind ennast. Träkke leian olemasolevast muusikakogust, netis surfates, saan lähedastelt ning tuttavatelt.

Loomulikult on antud veerg subjektiivne ning olen tänulik, et seda teha saan! Siinkohal julgustan ka kõiki teisi tegema seda, mis neile PÄRISELT meeldib. Loodan, et uus aasta avab silmi, südameid, uksi ja aknaid.

Detsembri vaibike on nüüd teie ees. Valisin välja viis vana hitti uues kuues:

1. Kaytranada remiks Busta Rhymes’i ja Janet Jacksoni loost “What’s It Gonna Be?”. Teadatuntud lugu saanud värskenduse ca 3 aastat tagasi.

2. Veel üks Kaytranada remiks, see siin Common’i 2007. aasta loost “I Want You”. Mäletan, kui seda lugu peavoolu muusikakanalitest lasti. Üheksakümnendate lõpu ning kahetuhandendate alguse teismeliste muusikaeelistusi on ilmselt suuresti mõjutanud MTV ja VIVA.

3. Lotso remiks Pharell Williamsi loost “Frontin'” – kellele ei meeldi Pharell?!

4. Ruck P remiks Erykah Badu loost “Honey” – Badu on mind naisartistidest TOP5 palju kõnetanud. Ruck P on teinud väikese editi ja tulemus on nii chill.

5. Ruck P remiks Tweet’i loost “Oops”. Kes seda 2002. aasta Tweet’i ja Missy Elliott’i hitti ei mäletaks? Jällegi 9 kuud tagasi Soundcloud’i riputatud edit Ruck P sulest ja tulemuseks täitsa värske peolugu.

Ilusat tulevast aastat!