2019. aasta esimene kuu on kohe mööda saadetud. Eelmise aasta lõpus tegime teatavaks, et meie väike muusikaveerg “Kuu vaib” kolis Spotifysse. Kuulajate mugavus ja artistide huvid ennekõike! Tagasiside on olnud meeldiv ning jätkame valitud teel.

Talvine jaanuar pani nostalgitsema ja ritta sai pandud pooleteise tunni jagu südamlikke back in the days hiphop’i rütme. 

Seekord viib “Kuu vaib” 90ndate lõpu ja 00ndate alguse, mellow rütmidel põksuva, hiphop’i aegadesse.

Pleilist algab hingesoojendava Common’i palaga “The Light”, millele järgneb legendaarne J Dilla produktsioon – Slum Village “Fall In Love”. J Dilla vaib jääb pidama ka looga “The Look of Love” ning viib edasi Mos Def’i lainetele. Pleilisti eksis ära ka veidi modernsemal ajal (2012) loodud, kuid teiste hulka sobiva kõlapildiga 9th Wonderi biit. Nimistut rikastavad ka sellised vanad lemmikud nagu The Roots, Pete Rock, A Tribe Called Quest, Jazz Liberatorz, The Foreign Exchange. Vürtsi annab juurde Erykah Badu ning One Self. Lõpetuseks ei saanud lisamata jätta läbi aegade ilusamat pala Hieroglyphics’i repertuaarist pealkirjaga “Make Your Move”. Viimase kurvameelsema noodi toob Rootsi räpigrupp Looptroop looga “Fly Away”, mis on teismeikka vaieldamatult oma jälje jätnud. Kokkuvõtteks – vana arm ei roosteta.

Link pleilistile: https://goo.gl/B8NiAL