Uus kümmend algas hoogsalt. 2020. aasta esimene kuu peaaegu ära saadetud, on aeg “Kuu vaibiks”. Läheme viiendale aastaringile.

Sel korral serveerime kahe ja poole tunni jagu elektroonilist tantsumuusikat: nii tummisemat reivi-tümpsu, sumedat technot kui ka hüpnotiseerivat majamuusikat.

Pleilisti juhatab sisse Iiri elektroonilise tantsumuusika duo Bicep looga “Glue”, millest õhkab UK reivikultuuri esiisade vaibi ja samas annab kuulajale mõnusalt hingamisruumi. Järgmisena kõlab eelmisel aastal lahkunud Berliini elektroonilise muusika produtsendi Daso pärl “Meine”. Kummitavalt ilus kooslus on need kaks lugu.
Listist leiab ka Amsterdami päritoluga artisti nthng suitsused maraton-träkid. Housei vaibi juhatab sisse UK produtsent Demuja looga “Loose Legs”, mis jätkub Ameerika majamuusika viljeleja Octo Octa atmosfäärilise palaga “I Need You”. Sünge ja kaasahaarava technomuusika lainele viib KAS:ST (Ka One & St-Sene) Prantsusmaalt. Listist ei puudu ka “vanakooli teemat”, UK duo Faithless’i legendaarne “Insomnia”. Siit teeme puhkepausi ja tõmbame tagasihoidlikemate trummide ja meloodilisusele – hingetõmmet pakub modernne technomuusika Prantsuse produtsendilt nimega Raär. Tummisema rütmi juurde naasame UK produtsenti Ambassadeurs träkiga “Rapture”, mis kulmineerub juba mainitud Raäri äkilisema loominguga. Vanakoolilikke reivinoote kuuleme taas ka Bicep’si sulest. Berliini hõngu puistab juurde produtsent Palms Trax looga “Equation”. Listi võtab kokku melanhoolne ja vokaalne Konstantin Siboldi remiks Flowers and Sea Creatures loost “No One Gets Left Behind”. 90ndate reivivaibi serveerib kokkuvõtteks üleelmisel aastal ilmunud artisti No_4mat pala “1992”. Lõpulugudeks valisin sumeda “Looking for Love” USA produtsendilt Baltralt ning väga tantsulise UK garagei loo “Paradise” Subjoilt ja Adam Emililt. Head nautimist!