August on möödunud pidulikult – Häppening tähistab oma viiendat tegutsemisaastat! Viis aastat disaini, muusikat, kultuuri ning erilise mõtteviisiga inimesi. Sünnipäevakuu raames oleme teieni toonud vimkaga tiimi ankeedid, serveerinud lisaüllatusi meie koostööpartneritelt ning 5. septembril tähistame sünnipäeva meeleoluka tantsupeoga. Artiklitega tutvu rubriigis “Häppening 5“.

Ka “Kuu vaib” püsib ülevas meeleolus. Ritta sai seatud eripalgelist hea-tuju muusikat, mille saatel kõlbab nii tantsida kui ka niisama hoogsalt aega veeta. Pleilistist leiab palju biiti, mis on kõlanud meie varasematel sünnipäevadel. Sinna sekka on lisatud ka selle-aastaseid või veidi varasemaid avastusi. Mõnus vürtsine muusika, mida taaskuulata või millega tutvuda. Jätkame numbrimaagiaga – pleilisti jagub tervelt viieks tunniks!

Vaibi kaasa:

Ps. Hea kuulaja ja lugeja, oled oodatud meie sünnipäevapeole! Üritus toimub 5. septembril kokteilibaaris KaiF. Lummava päikeseloojangu saatel pakume suurepärast seltskonda ja armastusega kokkusegatud kokteile. Meie head sõbrad toovad kohale parimat funki & souli, hiphopi & RnB’d, alternatiiv-popi & voolava elektroonika rütme.

Muusikat mängivad:
ILUS HETK: Girti Suun
TIKS: Peeter Ehala ja Sander Mölder
ESTONIAN FUNK EMBASSY: Skidoo
GU:D MU:D: Uhs ja Fieldz

Üritus ja ajakava Facebookis:
https://www.facebook.com/events/737184883733214/

Uksed kell 20.30. Sissepääs tasuta. Hedonistlikke maitseelamusi pakub KaiF baar.