Californiast pärit ning hetkel Tartus pesitsev artist Macajey avaldas esimese singli oma peagi ilmuvalt EP’lt. Singel kannab pealkirja “Water” ning vokalistina teeb kaasa Elle Leatham. Peame tõdema, et artisti looming mõjub lummavalt ning kasutatud on väga maheda vokaaliga lauljat, kelle hääl sobib taustale valatult.

Macajey muusikat kuulates tekib suur igatsus kevad-suve järele, sest just sinna see soe looming kannab. Artisti loodud natuke folgilike nüanssidega elektrooniline chillwave saund on justkui väike puhkusereis kaunil maastikul. Tema eelmine EP pealkirjaga “Let’s Go” on vägagi kvaliteetselt produtseeritud, mis paneb kõrged ootused uuele.

Väärt kuulamist ja vaatamist!

Lisaks on lugu saanud väärika video Eesti kunstnik Paula Maueri poolt. Video esteetika pakub rõõmu ning üllatab – joonistatud troopiline ornamentika sulandub maheda koloriidiga üheks, pakkudes episoodiliste tükkidena narratiivi. Hiroshigelikud lained kutsuvad sukelduma muusikasse. Milliseks lugu vaataja silmis kasvab – kas troopiliseks reisielamuseks, armastuslooks või abstraktsete tükkidega psühhedeelseks kogumikuks – selle jätame teie otsustada. Korduvad detailid, ühtne värvikeel, eksootika. Kogu oma amorfsuse juures moodustub toimiv tervik, millest on kevad-suve lõhna peaaegu tunda.

Kevade, aprilli, intervjuu ja Jeremy EP’ni!

Artikkel: Sandra Leushina, Kaisa Tooming

master (0.00.12.07)master (0.03.54.21)master (0.00.24.18)master (0.03.23.11)master (0.03.31.11)master (0.00.46.04)