Jumaldame miksteipe! Mõelge, keegi on teinud nii palju tööd selleks, et klapitada omavahel kokkusobivaid või mitte nii väga sobivaid träkke, võtnud kuulajal mõneks ajaks ära vaeva mõtlemast, millist pala järgmiseks valida. Lisaks, pea alati saab teada ka uusi artiste ning loomingut.

Inspireeriv, mugav ja hariv.

Teie ees on ülejäänud nädala jagu miksteipe, mille kohta saaks öelda, et on (argi)päevi värviküllasemaks muutnud:

1. Tubli Eesti näkk Susanna Raiend on pannud kokku päris mitu house, techno ja tech-house’i miksteipi. Soovitan kuulata kõiki. Siin neist värskeim:

2. Jätkame femme fatale lainetel. Teie ees hilisõhtusema maiguga miksteip, mis on pandud kokku heli- ja kultuuriplatvormi Soulection sünnipäeva auks. Träkid valis kodumaine DJ Girti Suun. Mahedad vaibid!

3. Jällegi, kodukandi produtsent Endamisi Salamisi on pannud kokku rahulikuma ja natuke ka kreisima astumisega elektroonilist mussi tervelt tunniks ja kümneks minutiks. Mõnus taustamiks, heas mõttes:

4. Piiludes nüüd ka väljamaale – Ühendriikides sündinud ja kasvanud artisti Dam-Funk’i miksteip näiteks reedesesse õhtusse, mis ideaalseks kaaslaseks tantsususside sissekandmisel:

5. Välismaise, pidulisema ja tantsulisega edasi minnes – siin teile Boiler Room’is tehtud set DJ Spinna‘lt. Klassikalist diskot, funk’i ja house’i otse teie südametesse:

6. Viimaseks – sügavamate helilainetele viib Berliinis pesitsevale muusikalisele kogukonnale ning ajakirjale Finest Ego tehtud mix Project Mooncircle rajajalt Gordon Gieseking’ilt.

Head kuulamist!