Sügisese moe- ja kontorihooaja juhatab sisse kodumaine rõivabränd Monton kapselkollektsiooniga Black&White. Nagu nimigi vihjab, nii on kollektsiooni keskmes kaks vastandlikku värvitooni – must ja valge. Uuel sügishooajal loovad just need kombinatsioonid väljapeetud ja ajatu, kuid samas siiski kaasaegse üldilme.

Montoni peadisainer ja moeauhinna Kuldnõel nominent Hanna Haring tõdeb: „See klassikaline värvikooskõla on alati moes. Samas annab nende kahe vastandliku tooni kasutamine selgelt edasi ka Montoni kui moebrändi duaalsusprintsiipi.“

Black&White kollektsiooni rõivad on omavahel kergelt kombineeritavad, need järgivad hetketrende, aga sobituvad lihtsalt juba olemasolevasse garderoobi. Mänguliste lõigete ning kontrastsete materjalide koosluses võib kasvõi kosmost vallutada. Lisaks taevaruumist inspireeritud elementidele on kollektsioonis märgata ka aasialikke mõjutusi lõigete ning erinevate graafiliste trükimustrite näol.

Montoni kapselkollektsioon Black&White on alates 9. augustist müügil Montoni esinduskauplustes üle Eesti ja veebipoes andmorefashion.com.

Loe intervjuud Häppeningi asutaja ja disainiosa peatoimetaja Kaisa Toominguga SIIT.

Loovjuht: Anne Vetik
Fotograaf: Kertin Vasser
Videograaf: Getter Kuusmaa
Produtsent: Aleksandra Žeregelja
Stiil: Kärt Hammer
MUAH: Ellen Walge
Modellid: Alina ja Neena

Montoni kapselkollektsioon Black&White imagofotod on pildistatud Tõravere observatooriumis.