Legendaarne seeriapidu Mutant Disco tuleb sel nädalal korraks pikalt jõudeajalt tagasi ning viib reedel 17. septembril Patarei Merekindluses läbi kolmes erinevas tantsusaalis toimuva balli live-esinejate ning terve rea DJdega.

Peol, mis on ühtlasi Patarei Merekindluse sisehooaja avapidu, annab kontserdi ansambel Röövel Ööbik, koosseisus Tõnu Pedaru, Allan Hmelnitski ja Raul Saaremets. Ette kandmisele tuleb pool bändi 1994. aastal ilmunud klassik-albumi “Psychikosmos” materjalist ning hittidest perioodist, kui tantsumuusikatrio tegutses Una Bomba nime all.

Röövel Ööbikuga samas saalis mängivad Mutant Disco klassikuid tulevikust, olevikust ja minevikust DJd Rhythm Doctor ja Raul Saaremets.

Lil Peo-nimelises saalis astub live’iga publiku ette noor trap-muusika kangelane Lil Till, kes on parasjagu oma esimest kauamängivat viimistlemas. Samas ruumis mängivad uue laine räpp-muusikat DJd N8$trada ja Lill Slim.

Balli kolmas saal on ainult DJde päralt. Plaadimängijate taha asuvad tänavu suurepärased albumid välja andnud artistid Manna ja Maarja Nuut, moodsa techno-muusika spetsialist Ellen VeneLaura Nestor kaasaegse afro-biidi setiga ning Lotte Jürjendal spetsiaaliga Michael Jacksoni loomingust.

Mutant Disco Ball toimub Patarei Merekindluses kolmes kõrvuti asuvas ja omavahel ühendatud baaris Naiiv, Kiix ning Pühaste Taproom.

Üritus Facebookis: https://fb.me/e/2IaWRV0ci
Pilet: 10 €

Live:
Röövel Ööbik
Lil Till

DJd:
Ellen Vene
Laura Nestor
Lill Slim
Lotte Jürjendal
Maarja Nuut
Manna
N8
Raul Saaremets
Rhythm Doctor
$trada

Foto: Laura Nestor. Pildil Mutant Disco tiim (vasakult) Raul Saaremets, Rhythm Doctor ja Siim Nestor (Lill Slim).