Rap Ruckuz serveerib toorest vanakooli räppi. Alternatiivmuusika klubis Kauplus Aasia tutvustatakse 22. augustil Lasnamäe betoonplokkide vahel kasvanud duo L STEELO kauamängivat „Tallinna kõrgeimal mäel”, antakse hoogu kodumaa muusikamaastikul unarusse jäänud vanakooli hiphopile ja tuuakse huvilistele lähemale karget urbanistlikku olustikku. 

Tänavakunstist ja magalarajoonide süngusest inspireeruv räpiduo L STEELO andis hiljuti välja debüüt-kauamängiva, mis kannab nime „Tallinna kõrgeimal mäel”. Plaadile on jäädvustatud heliline läbilõige kümnest aastast, peegeldades seeläbi kümnendi jagu Lasnamäe põrandaaluse hiphopi olemust. Kultuurilises kontekstis on see album oluline verstapost, kuhu on panustanud hulk inimesi, kelle süda kuulub hiphopile. Just sellist vaibi ongi Kauplus Aasias toimuval Rap Ruckuzel oodata.

Lavalaudadele ja DJ-puldi taha astuvad ka L STEELO head sõbrad. Keilas sirgunud 90ndate hõnguga räppi viljelev Manipulated Mindz, Tabasalu kandist pärit noorema generatsiooni räpipunt Original Headz, vinüülikollektsionäär ja melomaan DJ Peeter Vares ning dubstepi suursaadik, L STEELO DJ ja biidimees Slin.

Manipulated Mindz alustas oma tegutsemist 2010. aastal, nende diskograafiasse kuuluvad kaks täispikka albumit ja digi-EP. Nende viimatine kauamängiv “Hardkoori poole pealt” ilmus vähem kui kuu tagasi. Just oma värsket muusikat mehed esitama hakkavadki. L STEELO plaadiesitluskontserti tulevad toetama ka asjaarmastajad, vanakooli hiphopist inspireeruv punt Original Headz, kes on üritusel üles astuvate artistide nimistust ehk kõige salapärasemad.

Plaadiesitlus toob publikuni kamaluga lihvimata räppi, selle kõige puhtamas vormis. Kaasahaaravate boom-bap’i instrumentaalide ja enesekindla räppimise koosmõju viib kuulaja urbanistlikku olustikku, paneelmajade vahele. Rap Ruckuz – ehe muusika, underground kultuur ja vanakooli räpi essents.

Uksed: 22:00
Pilet: 10€ sularahas

Üritus Facebookis: https://facebook.com/events/s/rap-ruckuz-lsteelo-tallinna-ko/570305773640844

L STEELO Facebookis:
https://www.facebook.com/Lsteelo/
L STEELO Instagramis:
https://www.instagram.com/linnamae_steelo/

NB! Üritus korraldatakse vastavalt kehtivatele reeglitele, mis aitavad vältida koroonaviiruse levitamist või sellesse nakatumist. Osalejate arv on Kauplus Aasia siseruumides piiratud kuni maksimaalselt 130 inimeseni. Jälgitakse maksimaalselt 50% täituvuse ja hajutatuse reegleid. Klubi välialal on osalejate arv piiratud kuni 100 inimeseni. Lokaalis on tagatud desinfitseerimisvahendite olemasolu. 

Üritustele ei ole lubatud need, kellel on viimase 14 päeva jooksul esinenud haigussümptomeid (näiteks palavikku, köha, nohu või hingamisraskuseid). Riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) palume vältida peol osalemist.