Pühade-eelsesse aega serveerime glasuuritud maiuspala kodumaise disainibrändi Kirju poolt. Kirju on tulnud välja silmapaistva moeseeriaga tutvustamaks uut ehtekollektsiooni “Mix & Match”, mis võimaldab soetada kõrvarõngaid nii ükshaaval kui ka paarina. 

Ehete eksperimenteeriv iseloom julgustab naisi olema mängulisem ja vabam kõrvarõngaste kokku sobitamisel.  ““Mix & Match” idee kasvas välja TALIs oma kliente jälgides – kuidas inimesed ehetega suhestuvad, milliseid kooslusi loovad ja kui ootamatuid, samas täiesti geniaalseid komplekte nad kokku kombineerivad. Soovisin anda neile veel suuremat vabadust,” tutvustatab brändi looja ideed. 

Moeseeria loob kontraste minimalistliku keskkonna ja glamatsoonide kombineerimisel. Nii tõmbavad pilke peegelehted ning rõivaesemete tekstiilivalikud. “Mix & Match” geomeetrilised statement kõrvarõngad, litriline pükskostüüm, rüüsidega top ja velvetist mantel-jakk lihtsalt kisendavad pidustuste järgi. Muide, mängulise rõivavaliku eest vastutas Häppeningi stilist Kristin Liias. Tuus!

Sel laupäeval saab tutvuda “Mix & Match” ning hõbeda seeriaga KIRJU.CO 925 disainipoes TALI sündmuse “Jewelry Party with KIRJU” raames. Peopäeval on KÕIK Kirju ehted -25%.

Pühad tulevad sel aastal mängulised!

Kirju tooted leiad disainipoest TALI ja poodidest üle Eesti.
Kirju tegemistel hoia silma peal Facebookis, Instagramis ja kodulehel.

Fotograaf: Kristiin Kõosalu (Kristiin Visuals)
Disainer/loovjuht: Triinu Tiisel
Stilist: Kristin Liias
MUA: Birgit Kahn
Modellid: Kaoka ja Anastasija (E.M.A Model Management)