21. septembril toimub klubis Laev 00ndate algusaegadel sündinud tänavakultuuri ja muusikat edendav üritus Check One Two. Sel korral tuuakse kohale Suurbritanniast pärit Scratch Perverts ehk Tony Vegas ja Prime Cuts. Duo on DJ-nduse ja turntablismi pioneerid ja teerajajad, kelle mõju ulatub pea üle kogu muusikamaailma.

Scratch Perverts on üks tunnustatumaid DJ-duosid maailmas, kes on kahe peale võitnud neli DMC ja kaks ITF DJ-meistrivõistluste tiitlit ning tuuritanud üle maailma juba rohkem kui 20 aastat.

Nad ei ole tuntud ainult tehniliste proffidena vaid ka tantsupõranda spetsialistidena. Duo oskused on viinud neid üles astuma koos Beastie Boys’i ja Sex Pistols’iga, plaate mängima John Peel’i 60. juubelile ning ka DJ Hero mängudesse. Pika ajaloo ja pärandiga Scratch Perverts’i raudvara – siiani püsima jäänud asutajaliikmed Tony Vegas ja Prime Cuts – on nii koostöös kui ka eraldi teinud tuule alla lugematutele legendaarsetele DJ-dele võistlustel ja klubides. Nende BBC 1 Essential Mix ja Fabric Live 22 miksteibid on teed rajanud tervele põlvkonnale open-format DJ-dele, sulatades stiile alates hip-hopist, lõpetades raju trummi ja bassiga.

Kindlasti sõõmuke nii vana- kui ka uuekooli klubisemat muusikat, open format’is. Üritus algab kell 23:00.

Pileti hind esimesel tunnil 5, hiljem 10 €.

Lisainfo:
Janno Sooäär
janno@emeraldcity.ee