12. oktoobril esineb Tallinnas USA hip-hop grupp SHABAZZ PALACES. Kontsert leiab aset kohvik-klubis Sinilind. Tegu on duo kahe uue albumi Euroopa esitlusturneega. Kontserti esitlevad Live Nation ja Yo!Hoov koostöös Primary Talent Internationaliga.

Ishamel Butlerist ja Tendai Marairest koosnev duo sai oma alguse 2009. aastal Seattles, kus koheselt sõlmiti ka plaadileping kohaliku legendaarse Sub Pop Records’iga. Butler (kes oli eelnevalt hip-hop’i maailmas ilma teinud ansambliga Digable Planets) ning Maraire hakkasid koheselt kompama abstraktsuse piiridel kasutades ära oma jazzmuusika mõjutusi ning Aafrika rütmide armastust. Rütmide ja gruuvide vahepeale aga hakati segama salvestusi erinevatest podcast’idest ning mixtape’idest, tekitades tihti kosmosesse küündivaid heliseinu.Aastate jooksul on bänd teinud tihedalt koostööd näiteks Flying Lotuse ja Thundercatiga, kellega koos pandi kokku ka supergrupiks tituleeritud WOKE. Lisaks on bänd asutanud liikumise Chimurenga Renaissance, mis on enda alla koondanud kõige innovaatilisemad ja huvitavamad VJ’d, moedisainerid ja muusikud Põhja-Ameerikas.

2017. aastal annab Shabazz Palaces välja lausa kaks uut albumit – nimedega “Quazarz: Born on a Gangster Star” ja “Quazarz vs. The Jealous Machines”. Muusikat nende uute plaatide kui ka kahe varasema albumi pealt kuulebki Tallinna kontserdil.

Pileti hind eelmüügist 15 €. Saadaval Piletilevi kodulehel.
Vanusepiirang 16+
Sissepääs alates 20:00. Ürituse täpne ajakava avaldatakse hiljem.
Facebooki ürituse leiate siit.

Meeldejäävat kontserti!