Hiljuti jäädvustasime professionaalse fotomaterjali kodumaisele disainibrändile Woolish, mis on viimastel aastatel aina enam tähelepanu pälvinud oma kvaliteetsete toodetega.

Kuigi bränd on tõmmanud pilke juba aastaid, siis sellel aastal on nad teinud märgatava edasihüppe. Tallinna vanalinnas avati hiljuti disainipood, Tallinn Fashion Week’il on viimase aasta jooksul ülesse astutud kaks korda ning uus kollektsioon üllatas meid oma sümpaatsete lõigete poolest. See on klassika kaasaegses vormis. Uus kollektsioon vajab aga värsket turundusmaterjali fotode näol. Nii tuli pilti Häppening! Meie loovtiim ideestas, produtseeris, tegi stilistika ja loovjuhtis projekti. Aga täpsemalt?

Mis on Woolish ehk kust sai kõik alguse?
Seoses Woolishi arengutega oli meie eesmärgiks astuda samuti samm edasi pildikeeles. Brändi positsioneeringut tehes kerkisid esiplaanile märksõnad kvaliteet, jätkusuutlikkus ja skandinaavialikkus. Woolishi kandja on teadlik, kvaliteeti väärtustav ja särav isiksus. Sidusime need märksõnad kokku ning lõime kooskõla. Pildistamise fookuses olid tooted ja nende kantavuse representeerimine.

Ideest lõpptulemuseni
Võttes aluseks loodusläheduse, jätkusuutlikkuse ja skandinaavialiku kvaliteedi, tekkisid ka võttepaiga ideed. Puuvillaõis, mis kannab endas samu väärtusi, mida Woolish brändina: ta on kestev ja vastupidav, looduslik ja naturaalne ning teadlik valik. Valge kangas sümboliseerib puhtust ja on otsene puuvilla tulem. See on ülistus toormaterjalile: meriino, vill, puuvill. Kuna brändi tootevalik on väga lai, siis kasutasime stilistikas vaid Woolishi tooteid ning lasime nendel särada.

See oli päev täis naeru, meisterlikkust ja esteetikat.
Naudi lõpptulemust!

Moodboardiga saad tutvuda siin.  

Bränd: Woolish
Fotograaf: Getter Kuusmaa (Studio Get)
Modell: Paula-Marie (Agency Icon)

Häppening:
Protsesside juht: Riine Rander
Stilist/ loovidee: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Hair by Kerttu Salujärv
Assistent: Sandra Leushina

Aksessuaarid: Studio Nelk

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad Häppeningile. Fotode varalised õigused kuuluvad Woolishile. Piltide kasutamiseks palume kontakteeruda woolish@woolish.ee