Kuidas panna aksessuaarid lendama?
Milline näeks välja pastellvahune ehtepidu?
Kes suudaks öelda “ei” Kirju kõrvarõngastele?

Teie ees on Streetwear by Kirju uue kodulehe tarbeks loodud pildid. Jah, 80 fotot täidetud lugematus arvus disainehetega ning professionaalse meeskonnatöö magusa lõpptulemusega.

Kust sai fotosessioon alguse?
Suve lõpus otsustasime Triinu Tiiseliga, et on aeg anda Kirju aksessuaaridele väljateenitud virtuaalkodu. Töötades igapäevaselt digitaalmaailmas oli koheselt selge, et kvaliteetne fotomaterjal saab kodulehe fookuseks. Seega, suurepärast kasutajakogemust pakkuvad Voo templiidile tuli luua 3 tüüpi pildimaterjal:

1. Brändipildid – elustiili ja brändi iseloomu tabavad kaadrid. Idee poolest kõige keerulisemad ning olulisema kaaluga fotod.

2. Tootefotod modellita – tehnilise otstarbega fotod, mille eesmärk on võimalikult ausalt anda edasi toote kuju ja värv.

3. Tootefotod modelliga – fotod illustreerimaks seda, kuidas näeb välja ehe kandja kõrvas. Need pildid annavad kliendile aimu ka toote tegelikust suurusest.

Projektiga hakkasime tegelema augustikuu lõpus, töö valmis meie kõigi üllatuseks ühe kuu jooksul. On suur rõõm teha koostööd nii professionaalsete tegijatega.

Loovideest:
Kaks A4 loovidee kirjeldust, Pinteresti board, Excel täis kaadrite detailseid kirjeldusi, prinditud moodboard stiilisuundadega pildistamise päevaks, 6 kotti riideid, 40 erinevat rõivaeset – nii sündisid brändipildid.

Kahte A4 loovideed ei hakka siia kirja panema, piirdun 3 lausega. Loovideed luues lähtusin brändi olemusest, fookusse sai tõstetud toode. Läbivateks märksõnadeks on: nooruslikkus, mänglevus, minimalism. Nii segunesid visuaalses keeles üheks graafilised jooned ja lendavad ehted.

Ahjaa! Aga kuidas siis saada ehted lendama? Üks võimalus on kasutada haldjatolmu. Teine võimalus on visata ehted õhku ning järeltöödelda need soovitud vormi. Nii lihtne see ongi!

Täname kõiki projekti kaasatud inimesi!

Bränd: Streetwear by Kirju
Disainer: Triinu Tiisel
Ehted leiad: TALI disainipood, Oma Asi Design, Pallopsoni disainipood

Tootepildid modelliga:
Fotograaf: Getter Kuusmaa (Studio GET)
Loovjuht/stilist: Kaisa Tooming
Jumestaja: Olga Rybkina
Juuksur: Kaidi Sink (AP Lifestyle)
Modell: Kadri Raudsepp (E.M.A Model Management)

 

 

Brändipildid:
Fotograaf: Getter Kuusmaa (Studio GET)
Loovjuht: Kaisa Tooming
Stilist: Kristin Liias
Jumestaja: MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Juuksur: Kaidi Sink (AP Lifestyle)
Modell: Stella (Agency Icon)

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad disainipoele TALI. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: info@talidesign.eu.