Balti Jaama peorajooni südames asuv Sveta Baar tähistab sel laupäeval, 31. augustil oma teist sünnipäeva. 

Pidustustega tehakse algust juba keskpäeval ning kirev programm kestab kuni varajaste hommikutundideni. Spetsiaalsel sünnipäevaturul kaubeldakse nii kunsti, disaini ja riiete kui ka kõige muu hea ja paremaga. Sveta ees õues annavad kontserdi Kassid, Kannabinõid, Kenors, Centre El Muusa ja Yasmyn.

Misha Panfilovi ja Volodja Brodsky poolt veetud psühhedeelne krautrocki grupp Centre El Muusa on vaieldamatult üks Sveta lemmikuid bände kohalikul muusikamaastikul. Kujuta ette motoorset 4/4 biiti, spirituaalset bassi, fuzz kitarri ja kosmilist sündiheli hüpnotiseeriva kvarteti esituses. Tegemist on ühtlasi ka bändi viimase kontserdiga enne algavat puhkust.

Teiseks Sveta suureks lemmikuks on alates 2009. aastast tegutsev power-trio Kannabinõid, kelle etteasted on agressiivsed ja valjud ning täis elektrit. Bänd suundub peagi mahukale Euroopa turneele, et promoda oma verivärsket kauamängivat “3”, mistõttu on tegemist veelgi erilisema kingitusega.

Sünnipäevapeole lisab naiselikku särtsu üha enam populaarsust koguv urban-artist Yasmyn. Tema repertuaar on niivõrd kirju, ilus ja julge, et üldistada ning templit panna on lausa võimatu. Yasmyn viib oma võluvaibal lendama mööda soul’i, trap’i, popi, house’i ning kõiki teisi žanreid, milleks tal parasjagu tuju.

Tasuta programm kestab õues kuni kella 22ni. Hiljem kolib pidu sisse, kus sünnipäevapeo öise vööndi vallutavad legendaarsed b2b setid: Kersten Kõrge ja Robert Linna (One Night In Bangkok), Nikolajev ja Kask (Jack), DJ Mannekeen ja Köster (Sveta” It’s Your Local Deejays”) ning Toby Dunn ja Orgy Banton (Obscure/UK).

Esimesed kaks tundi on pilet 2 €, alates südaööst tuleb sissepääsu eest tasuda 5€.

Tutvu sündmusega lähemalt Facebookis:
https://www.facebook.com/events/620405615119939/?active_tab=about