Spetsiaalselt naistepäeva puhul, 8. märtsil lendab Berliinist meie kohalikku kultuuripessa Sveta Baari kohale Norra-Alžeeria produtsent ja selektor Karima F.

Berliini ja Oslo vahel aega jagav naine on suurepärane eeskuju. Lisaks eelmainitud rollidele on ta koos Norra nüüdiskunstniku Ida Ekblad’iga Schloss Records plaadifirma eestvedaja ning resident-DJ Oslo mainekas klubis Jaege, kus ta on tegutsenud 2013. aastast.

Oma esimesed sammud elektroonilise muusika skeenel astus Karima Malmös, kui seal kaunite kunstide kraadi omandas. Oslosse naastes hakkas pihta residentuur Jaeges. Koduklubiõhtutest on tänaseks arenenud Affirmative Action üritustesari, mille raames kutsub Karima mängijate taha ka oma sõpru ja sõbrannasid, et hajutada klubiareenil kehtivaid žanrilisi ja soolisi piire.

8. märtsil saab Sveta Baaris end Karima eklektilise selektsiooni sisse mässida. Nagu mainitud, siis naine piire ei tunne ning oodata võib temale omase mõnusa käekirjaga DJ set’i, mis iseloomustab ka tema enda loomingut. Helimaastikel rändab ta peamiselt mööda elektroonilisi teid, kus võib kohata nii house’i, diskot, techno‘t ja minimali.

Võib olla, et just Schlossi ruumid, mis asuvad endises Porsche paranduskojas, on mõjutanud ka Karima debüüt-EP “SCHLOSS02” radasid. Tiheda rütmiraamistiku kohal vilisevad sportautod ja kõlksuvad metalsed loopid, mis lõpuks hoopis unenäolisteks ja õhulisteks meloodiateks harutuvad.

Puldis on loomulikult ruumi ka kohalikele naisselektoritele. Oivalise plejaadi moodustavad Kris Lemsalu, Miller (Raadio 2), Satiina ning Tenso (Raadio 2).

Uksed: 21.00.
Pilet: 23ni tasuta sissepääs kõigile. Hiljem on pilet naistele 5€ ja meestele 7€.

Üritus Facebooks: https://goo.gl/xj9ySd