Kevad saabub mahedate moetuultega ning kodumaise disainiga. 15.-17. märtsil leiab aset juba kaheteistkümnendat korda Eesti suurim moesündmus Tallinn Fashion Week, millele annavad avalöögi 14 disainerit ja brändi, kes näitavad oma värskeid kollektsioone ning toovad moelavadele kerget hingamist algavaks hooajaks. Sel kevadel tervitab üritus moesõpru Hilton Tallinn Park hotelli konverentsikeskuses.

“Meil on ääretult hea meel, et huvi kodumaise moeloomingu vastu on niivõrd suur ja üha kasvav. Tänu sellele saamegi kohaliku moeparemiku kaks korda aastas lavale tuua ning üheskoos siinsele disainile kaasa elada.”
– Anu Kikas, TFW peakorraldaja

Moenädalale annab 15. märtsil avalöögi kunsti ja moodi ühendav rõivabränd Wear-Arts ning sellele järgnevad 16. ja 17. märtsil Kaidi Kuur, Mammu Couture, Year by Raivo Holm, Diana Denissova, Iris Janvier, Monton, Diana Arno, Triinu Pungits ja Embassy of Fashion. Lisaks eelnevalt nimetatud moeloojatele ning brändidele astub TFW raames üles ka juveelipood Goldtime, kes toob moepublikuni värsked ja kaunid nopped Eesti ehtedisaini maailmast.

Sel aastal on aga esmakordselt võimalik mitmete moedisainerite loomingut ka niiöelda otse lavalt osta, sest Tallinn Fashion Week teeb koostööd peagi avatava veebimüügi keskkonnaga Pre-o-Porter, mis võimaldab tellida disainerite kõige uuemaid rõivaid enne nende ametlikku tootmist. Pre-o-Porteri platvorm annab moesõpradele võimaluse rääkida kaasa trendide arengus, suunata poodide tootevalikut ning soetada Eesti moedisainerite tipploomingut enne, kui see kauplustesse müügile jõuab. Pre-o-Porter paiskab disainerite tooteid müügile tavapärasest soodsama hinnaga ning ostja saab enda tellitud eseme kätte ühe kuu jooksul. Lisaks aitab antud ettetellimise süsteem vältida liigset tootmist, sest nii ei lähe valmistamisele tooted, mis tulevikus seisma jääksid. Geniaalne!

TFW põhiprogramm:

Kolmapäev 15.märts
19.00 Wear-Arts (moekeskuses Defitsiit, Koidu 122)

Neljapäev 16.märts
18.00 Kaidi Kuur, Mammu Couture
19.30 Year by Raivo Holm, Diana Denissova
21.00 Iris Janvier

Reede 17.märts
18.00 Monton
19.30 Diana Arno; Goldtime: Eesti ehte disainisümfoonia
21.00 Triinu Pungits, Embassy of Fashion

Pileteid saad osta:
Alates 1. märtsist Piletilevist
Üritusel kohapeal

Lisainformatsioon ja kava: estonianfashion.eu
Facebookist leiad ürituse

Fotod: Anni Viskus Photo Tallinn Fashion Week 2016 sügisest

img_7573img_7658