Sel reedel, 19.05, kell 21:00 leiab aset natuke teistmoodi ettevõtmine, millest kasvab välja ka igakuine ürituste sari. Nimelt korraldab Stuudio TEHAS  (Kopli 70a) privaatsemaid laivsalvestuste õhtuid valitud bändide esinemistest. Filmitakse üles muusikuid, publikut ja atmosfääri. Kahest salvestatud loost laaditakse videod ka Red Bulli kanalitesse. Red Bull on muide ürituse peasponsor.

Ürituse ideest ja olemusest täpsemalt:
Stuudio TEHAS otsustas teha midagi natuke teistsugust. Pakkuda Eesti turule kvaliteetse helisalvestusega ning professionaalse video kvaliteediga live salvestusi erinevatest Eesti artistidest. Andes nii võimaluse artistidele ennast näidata natuke teisest küljest, tehes akustilisemaid ning intiimsemaid kontserte. Tegemist ei ole tavalise Facebook invite-event üritusega. Kutsututele viiaksed kutsed personaalselt koju kätte. Eksklusiivsel üritusel osalevad suuremal määral bändide fännid ning sõbrad. Muidugi võimalikult palju püütakse viia kutseid ka inimestele, kelle kaudu jõuab üritus ka erinevatesse sotsiaalmeedia kanalitesse.

“On suur rõõm luua meie oma Stuudio TEHASE ruumides midagi teistsugust. Põhiliselt foto ning video projektidega hõivatud stuudio saab kindlasti täiesti uue hingamise selliste live kontsertsündmuste näol ning uue väljundi esinemiste visuaalsete meediumitega sidudes. Taheme pakkuda professionaalset tulemust. Midagi uut ning teistsugust Eestis muusika- ja videomaastikul. Tulemuseks luuakse üritustesari, kus igakuiselt on võimalus erineval Eesti artistil end näidata natuke teistsuguest küljest, ”
leiab ürituse peakorraldaja Andreas Saulus.

Avaüritus saab stardi juba sel reedel. Üles astub Daniel Levi bänd akustilisema set’iga.

Häppeningi tiim soovib koostööpartneritele edu uuel ettevõtmisel!