Ühel lumisel pühapäeval jäädvustasime Tartu päikesepaiste saatel minimalistlikku ilu.
Väljas toimuv peegeldas kahte jäädvustatud loovkontseptsiooni perfektselt: valge maa, sillerdav vaikus ja must-valge kontrast. Seekord olid rakendatud Häppeningi mõlemad loovjuhid, Kaisa ja Kristin. Üks intrigeerimas jõulise alastusega, teine hüpnotiseerimas detailideni lihvitud minimalistliku stilistikaga.

Fotoprojekti inspireeris naine, kes on tugev, kuid kellel on ka habras pool. Need kaks poolt on meil kõigil, tuleb vaid julgeda neil välja paista lasta. Mõlemas leidub oma ilu. Mõlemad täiendavad teinetest. Neid pooli harutasid lahti kaks loovideed:

Loovidee 1: Veidi valjem kui vaikus

Loovidee autoril Kristinil oli mõttes kujutada teadlikku ja iseseisvat naist, kelle välimine ja sisemine ilu on lummav. Temas leiduvad kaks energiat – mees- ja naisenergia – on loomas uut reaalsust. Sellest energiate segunemisest saab teoks liikumine kui voolamine ja puhas silmailu. Laseme oma meeltel puhata ja hinnata seda ilu ja puhtust enda ümber. Kõik, mis on habras.

Hinga sügavalt sisse. Võta suur sõõm värsket õhku. Naudi vaikust ja hinga välja… Tunneta energia voolamist, uue energia tulekut.

Vaata pildistamise tulemust juba avaldatud artiklist.

Loovidee 2: Jõuline detailsus

Loovjuht Kaisal on kätefetiš, mis kandus üle loovideesse. Kõige väiksem kehadetail võib rääkida emotsionaalset lugu ja vaatajat hüpnotiseerida. Just sedalaadi peenetundelise kehakeelega flirditi teise loovidee juures.

Claudia Lepiku jõulised käevõrud kaunistamad modell Marili õrna ja graatsilist keha – kontrastidemäng rääkis siinkohal äärmiselt sensuaalset lugu. See oli ood naiselikule väele. Selle loovidee viljad avaldame peagi. 

Lase orgaaniliselt voolavatel telgitaguste emotsioonidel end kanda!

Jumestus: Marlene Altmäe (MU by MA)
Modell: Marili Kõiv (Storytelling)

Häppeningi tiim:
Artikkel: Riine Rander
Loovjuht/stilist: Kristin Liias, Kaisa Tooming
Fotograaf: Oliver Vaagen Photography
Assistent: Kaisa Tooming
Riided/ehted: erakogu, Claudia LepikHyrv, ZARA

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.