Sensuaalne. Kirglik. Ärritav. Isekas. Kütkestav. Lummav. Ta on Naine. Ta on Punane. Seekordset fotoprojekti inspireeris kütkestav Naine.

Kust fotoprojekt alguse sai?
Kui pildistamise loovjuhil ja stilistil Kristinil mõte paika hakkas loksuma ja tiimile tutvustati tulevast fotoprojekti, siis naise silmis süttis tuli. Rääkides pinge kasvas, kuna pildistamise idee kirjeldamiseks justkui ei leidunud õigeid sõnu. Tsiteerides:

“Sellest tuleb midagi hoopis teistsugust…  Hästi sensuaalne… Ja PUNANE…”.

Pingestatult ootasid kõik pildistamise päeva. Mis saama hakkab?! Kuidas tehniliselt saavutada punast efekti? Missuguseks kujuneb lõpptulemus?!
Kuigi kaadrid on alati täpselt paika pandud, ei ole kunagi teada, mis võnked satuvad olema võttel; kuidas tunnetab olukorda fotograaf; mis energia saavutavad modellid; mida näeb loovjuht?…

Taaskord oli projekt väljakutseks, kuna seekord oli modelle kolm. Seega, suuremat läbimõtlemist vajasid kaadrite nurgad, riided, detailid. Pidime leidma võimaluse saavutamaks sünenergia kolme nii erineva, ent samas aeg-ruumis viibiva inimese vahel. See energia, mis tekkis, oli nii õige. Kõik loksus paika ja meeskond oli lummatud antud hetkest.

Muide, seekordse fotosessiooni ehted pärinevad noore ehtekunstniku Claudia Lepiku loomingust. Jääge lainele, peagi on oodata naise loomingu lähemat tutvustamist ning sümpaatset intervjuud Claudiaga.

Kõigile, kes aga küsivad – mis punane? Punane tuleb töötlus (vaata moodboardi). Lõpptulemust näete fotoprojekti tulemuste avaldamisel.
Fotoprojekti lõppedes küsisime endilt taaskord, kas saab veel paremini ja võimsamalt?! Siin on mõned hetked teie õrritamiseks, sest …

…Ta on kütkestav, intelligentne ja murrab oma voorusega.

Tutvu moodboard’iga.

Fotograaf: Jane Prostang Photography
Modellid: Hanna Aksalu, Hannabel Kaal, Regina Martin

Häppeningi tiim:
Artikli autor/pildistamise assistent: Riine Rander
Loovidee/stilistika: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Hair by Kerttu Salujärv
Assistent: Kaisa Tooming

Ehted: Claudia Lepik
Riided: ZARA
Jumestustooted: Make-Up Atelier Paris Estonia

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.