Seltskond Pargis on meeldiv üllatus-projekt Eesti muusikamaastikul, kus kohtuvad minimalistlik ja eksperimentaalne hiphop’i biit, muretu-voolav pop ning kohati vintage kõlaga psühhedeelne funk soul’i vaib. Paras mikstuur, mis kokku moodustab öise ja Tallinna tänavatel kulgeva heliretke. Projekti eesvedajateks on Hyrr Innokent Vainola ning Luurel Varas, kellega ka juttu teeme, et rohkem aimu saada. Peatselt ilmuva intervjuu illustreerimiseks korraldasime tiimiga õdusa stuudiopildistamise. 

Fotoprojekti peamisteks märksõnadeks said valitud nooruslikkus, värvikus ja mängulisus. Üleliia lihvimata poosid, vimkaga keskplaanid ja värve esiletoov kontrastne taust. Kohtuvad trendikas tänavastiil ja tasasem retro, täpselt nagu Seltskond Pargis loomingus. Loovidee inspiratsioon sai alguse brändi Golf Wang lookbook’ide sirvimisest. Kuna tegu on karismaatiliste muusikutega, ei olnud püüdlus neid riiete taha varju jätta, niisiis sai loovidee kohandatud värvipalleti poolest minimalistlikumaks, ent mitte liiga tagasihoidlikuks. Sel viisil sündiski kinky rohe-valge-lilla-kollane värvisümbioos ja jalga sai valitud vallatu SUVA sokk.

Seni, kuni kirjasõna saab ritta seatud ning pildid töödeldud, tutvu telgitagustega!

Pildistamise moodboard.

Modellid: Hyrr Innokent Vainola ja Luurel Varas, Seltskond Pargis

Loovidee/telgitaguste artikkel/intervjuu: Sandra Leushina
Fotograaf: SADU
Stilist/pildistamise assistent: Jane Mändsoo
Telgitaguste fotod/pildistamise assistent: Otto Suits

Suur tänu koostöö eest: Reede, WAB, SUVA ja Stuudio35

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.