Sel laupäeval kostitas Saaremaa Häppeningi tiimi pefektse ilma ja sünenergiast pakatava fotoprojektiga. Kodune Järve rand sai täidetud paljaste säärte, hea disaini ning Saint-Tropez’iliku atmosfääriga. 

Oi-oi-oi, kui Vogue’ilikku vaibi me tabasime.

Aga täpsemalt – kuidas komplekteerisime tiimi, kust sai alguse loovidee ning millest inspireerusime?

Tiim:
Projekt fotograaf Jane Prostangiga sai meil kokku lepitud juba 2017. aasta alguses. Eesmärgiks oli luua midagi meeldejäävat ning erilist – midagi, mis paneks kõigil osalejatel silmad särama. Eeltööd, ideid, inspiratsiooni ja detaile sai kogutud lausa neli kuud. Kontseptsiooni ehitasime Jane käekirja baasile, pakkudes põnevust nii endale kui ka tiimile.
Modellide valik oli samuti sümboolne. Aprilli lõpus oli Häppening Saaremaa koolinoorte moeloome žüriis LOOK KOOL 2017, kust leidsime lisaks noortele moekunsti talentidele ka mitmeid põnevaid modelle. Regina ja Karolin olid ühed lemmikud neist.

Loovidee:
Seekordse projektiga tegi Häppeningi stilist Kristin Liias kummarduse saabunud kevadele ning flirtis retrohõngulise atmosfääriga – üheks sai sulatatud vintage vaib ajakirjaliku visuaaliga. Õhus oli seksapiilseid värinaid ning stiilselt boheemlaslikku vabadust. Ideid genereerides sai üsna kiiresti selgeks, et seekord esitame väljakutse lausa kahele modellile – ühest naisest saab olla kuumem vaid kaks!
Stilistika ehitasime ümber minimalismi – valgete triiksärkide ja Lickstarter Pussycat Panties kõrge värvliga pesu ümber. Kontrasti allikaks said erksad huuled ning suvistes toonides aksessuaarid Tali disainipoest.

Hoidke meie fotoprojektidel silma peal, sest lõpptulemus saab olema rabav!

Tutvu moodboard’iga.

Fotograaf: Jane Prostang Photography
Modellid: Regina Martin (Starsystem Tallinn), Karolin Kärm

Häppeningi tiim:
Loovidee/stilistika: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming (Ilustuudio Mimoos)
Hair by Evelin Mitt
Stilistika assistent: Kaisa Tooming

Jumestustooted: Make-Up Atelier Paris Estonia
Pesu: Lickstarter Pussycat Panties
Ehted: Tali disainipood
Mantlid: Karin Kreek
Pluusid, prillid: ZARA

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.