Haldjalik Jane Vogt on meie tiimis fotograaf. Tema täpne silm, klassikaline ilumeel ja tundlik natuur suudavad tabada alati selle maagilise “miski”. Naisest õhkub romantilist meelt ja sügavamõttelisust, samas positiivset ellusuhtumist. Nii võidabki ta inimeste südameid. Perefotodest editorialini – Jane teeb kõike hingega. Olles paindlik koostööpartner ja oskuslik spetsialist on ta meie tiimiga ühes rütmis hinganud juba kolm aastat.

Nimi: Jane Vogt

Häppeningi: fotograaf

Igapäevaelus: olen juba 8 aasat olnud vabakutseline fotograaf, pildistan tööna peamiselt peresid, pulmi, tooteid ja palju muud. Olen õnnelik, et hobist sai töö ja naudin seda tänaseni kirjeldamatult.

Mind inspireerib: armastus.

Minu suurim tugevus on: kohanemine uute olukordadega, julgen arvata.

Sooviksin juurde õppida: floristiks.

Kui oleksin tegelane mõnest filmist või multifilmist, siis oleksin: “Trollide” multikast Popi – nii on mulle vähemalt öeldud, kuna näen maailma valdavalt positiivsetes värvides. Oleneb olukorrast muidugi.

Muusikapala, mis on läinud mulle väga korda: Mind paeluvad sügava sõnumiga laulud, millega enda lugu samastub, neid on väga palju. Üldiselt lähevad mulle korda muusikapalad, mis räägivad armastuse ilust ja valust.

3 lemmik filmi: “Me before You”, “Avatar”, “Trollid”

3 lemmik albumit: Jacob Lee “Philosophy”, Jasmine Thompson “Bundle of Tantrums”, Liisi Koikson “Väike Järv”

Lemmikdisainerid: Lilli Jahilo, Hertta.

Raamatusoovitus: “Hingest aus” Kaidi Laur

Oluline õppetund, mille olen Häppeningis tegutsedes saanud: Tee asju oma südame ja tunde järgi. Samuti tiimitöö ja usaldus on oluliseks võtmeks. Usaldada, et iga oma ala inimene on spetsialist ja täiendab tervikut. Ühtlasi valmisolek leidmaks kompromisse ja olla valmis plaanimuutusteks.

Minu jaoks on Häppening: loominguline sõpruskond, kust on tulnud mu ellu inimesed, kes aitavad mul luua ja kes loovad ka mind.

 

Fotod: SADU
Täname koostöö eest Stuudio35!

Tänavu tähistab Häppening oma viiendat tegutsemisaastat. Sünnipäevakuu raames toome teieni vimkaga tiimi ankeedid meie töökatest liikmetest, lisaüllatusi koostööpartneritelt ning septembrikuus tähistame sünnipäeva meeleoluka tantsupeoga, kuhu oled oodatud Sinagi. Artiklitega tutvu rubriigis “Häppening 5“.