Kogusime kokku veebruari kuus toimuvad silma jäänud kontserdid ning peod. Nagu ikka, seinast-seina maitsetele kvaliteetset meelelahutust. Nii tantsimiseks, peanõksutamiseks, seismiseks, ka istumiseks. Lühidalt öeldes, nautimiseks.

Valige oma lemmikud:

1. Must Mesi – 3. veebruar
Ihkad öö läbi kahe Sinilinnu saali vahel kulgeda, hõljuda ja tantsida? Must Mesi, Ilus Hetk ning teised soul’i & funk’i melomaanid nagu näiteks Rain Tolk, Johanna Tenso jt panevad jõud kokku ning hoiavad tuju üleval.
Uksed avatakse kell 23; pilet enne südaööd 8€, alates südaööst 10€.

2. Estonian Funk Embassy #2 sünnipäevapidu – 9. veebruar
Kes? Mis? Kus? “Tähistakse 2 aastat funk-soul-disko hüvanguks tegutsemist. EFE sündis 2016 aasta veebruaris Lexsoul Dancemachine ja The Soul Surfers’i kontserdiga, jätkus TMW lavana, seejärel raadiosaatena.” Pidu toimub Tallinna Erinevate Tubade Klubi kahes saalis. Line-up on vägev. Puldi taga näeb Raul Saaremetsa, Heidy Purgat, Misha Panifilovit, Robert Linnat, Robert Kähri, Dr. Philgood’i, Peeter Varest, Roma Photoindustries‘t, Kersten Kõrget ning mitmeidki veel.
Piletiinfo tulekul.

3. Still Out – 10. veebruar
EKKMi kohvikus serveeritakse karmimat ja valjemat elektroonikat, peamiselt ilmselt techno‘t. Muusikat valivad Hurmet Ilus, Siim2000, Paap, Armukahur ja teised.
Uksed 23; pilet 7 €.

4. Pia Fraus “Field Ceremony” Tuur 2018 Tallinnas11. veebruar
Oh, see mahe dreampop. Viis aastat vaikust ning nüüd saab sellest jällegi osa saada. Pia Fraus tähistab oma kauamängiva “Field Ceremony” ilmumist Eestis, Jaapanis, Taiwanis kui ka Hiinas. Üks kontsertidest toimub Tallinnas, Von Krahlis.
Uksed avatakse kell 19, pileti hind 10€.
Lisaks Tallinnale toimub kontserte ka teistes Eesti linnades.
Pärnu kontserdi lisainfo: https://www.facebook.com/events/1945262698835529/
Tartu kontserdi lisainfo: https://www.facebook.com/events/824270001089267/

5. Kontsert: Ghostpoet – 14. veebruar
Sõbrapäeval esineb klubis Sinilind kahekordne Mercury auhinna nominent ja üks Briti kaasaegse muusika eksperimenteerijatest Ghostpoet. Kontsert algab kell 20.
Pileteid on piiratud arv. Hinnaks 19€. Piletid on müügil näiteks Piletilevi veebipoes.

6. Põhja Konna vinüüli “Põhja Konn” esitluskontsert – 16. veebruar
Esitlus toimub Vabal Laval, algusega kell 20. Album on jätk 2015. aastal esitatud väljakutsele viisistada Eesti poeetide luulet. Uuel kauamängival on neli Betti Alveri poeesi ning luuletused on vinüüli jaoks sisse lugenud näitlejad Anu Lamp, Andres Ots, Lauri Kaldoja ja Karmo Nigula. Selle juurde komponeeritud muusika on sündinud nende lugemisviisist. Viisi autoriks Põhja Konna laulja ja klahvpillimängija Valter Soosalu. Külalisesinejana astub üles Erki Pärnoja.
Pilet: 10€/12€/15€. Piletid saadaval Piletilevis.
Lisaks Tallinna kontserdile esitletakse vinüüli 17. veebruaril Tartus Eesti Rahva Muuseumi teatrisaalis. Info Facebookis.

7. Vallaliste Pidu 100 – 17. veebruar
Vallaliste pidu on kasvanud suureks, püüab KultuuriKatlasse ära mahtuda. Lavalaudadel näeb näiteks Nancy’t ning ka Chalice’i koos DJ Kayot’iga. Muusikat valivad Quest, JaanJaago, MK, MVP jpt. “Pane vaim valmis kõigeks, aga ära oota midagi – nii on üllatused kõige kergemad tulema. Ka armastus.”
Pilet 5€/10€ siit. Pidu algab kell 22.

8. Bashment – 23. veebruar
Kuumad Jamaica vaibid kütavad soojaks ka kõige külmema eestlase. Bashment´i korraldav kooslus on tegutsenud juba 1998. aastast.
Pidu toimub Sinilinnus, uksed avatakse kell 23.
Pilet 5€/8€. Lisainfo tulekul.

Meeleolukat veebruari!