Midagi värsket Tallinna ööellu – sel reedel, 29. novembril toimub uhiuus üritus nimega Voog89. Ja seda õige pea Noblessneris avatavas elustiilibaaris nimega Kaif.

Voog89 peakorraldaja Kaarel Kiviloo ehk Kurly Beats avab peo tagamaid järgmiselt: “Läbi mainitud peosarja tahan inimesteni tuua eklektilise muusikavaliku – vana kool kohtub uue kooliga, kaasaeg põimub nostalgiaga. Tehislikkus flirdib loodusega. Olen aastaid hoogu võtnud, tööd teinud, tutvusi ja julgust kogunud, et päris oma pidudesari luua ja lõpuks näeb minu juubeli raames ilmavalgust Voog89 avapidu! Uhke saarlasena olen sellel korral lineupi saarlasi täis surunud ja üritan seda ka tulevikus teha.”

Avaüritusel esinevad biidimees, DJ ja vinüüliarmastaja Skidoo, sünnipäevalaps ja DJ Kurly Beats, vabariigi suurimad TIKSujad Peeter Ehala ja Sander Mölder, keegi salapärane selektor Anette Laamann ja räpilaivi teeb vabastiili kunn Krick.

Üritust võõrustav elustiilibaar Kaif on Noblessneris (Peetri 12) asuv Andrei Kazakovi ja Kristo Lassi loodud hedonismi saatkond, mis tegeleb tulevikus ka Eesti käsitöö müügiga. Muide, koha loojad on käima lükanud ka niinimetatud Kaifcasti, mille raames vestlevad huvitavate inimestega huvitavatel teemadel. Näiteks eelmises osas vesteldi Paap “I Land Sound” Uspenskiga.

 

Uksed: 22:00
Pilet enne keskööd:  8€
Pilet peale keskööd: 10€
Toetajapilet: 20€ (sisaldab sissepääsu ka järgmisele Voog89 peole)

Üritus Facebookis: https://facebook.com/events/1392914737530373/
Jälgi ka Instagramis: https://instagram.com/VOOG89