Elektroonilise klubimuusika üritustesari VÜRTS toob 10. veebruaril Tallinnasse Sinilindu Berliini techno-skeene tippnime Alex.Do, kes tegutseb peaasjalikult Rødhådi poolt veetava plaadifirma Dystopian ridades.

Kui Alex.Do käest küsiti, kuidas kirjeldaks ta oma muusikat neile, kes sellega varasemalt kokku pole puutunud, vastas ta, et see on midagi, millesse end heas mõttes ära kaotada. Nagu viitab leibeli nimigi, on ka Alex.Do produtsendikäsi vilgas looma just tumedate varjudega elektroonilist muusikat, mis kogunud inspiratsiooni erinevate kümnendite techno´st, house´ist ja dub´ist.

Oma DJ-settideski rakendab mees sama mustrit, kostitades tantsupõrandaid tummiste bängeritega, seda hiljuti ka Berliini techno-kindluses Berghainis. Äsja valmis DJ ja produtsendi sulest ka remix oktoobris Eestit külastanud duo Mind Againsti loole „Cloud Nine” plaadifirma Afterlife alt.

Alex.Do´le lisaks pakuvad selektsioone kohalikud DJd: Artur Lääts, Eisi, Tanel Mütt ja Andrey Vishnevsky. PLAY! laval aga Paap, Taavet Bristol ja Iowa.

Üritus Facebookis: http://www.facebook.com/events/151157145448761

Pilet veebi eelmüügist 10 eur. Ukselt 12 eur.