Täna, 22. detsembril ilmus lauljalt YASMYN uus singel “How Much”, mis valmis koostöös Ameerika produtsent BJazziga ning plaadifirma TIKS rekords alt. 

YASMYNi uus lugu “How Much” on assortii mahlasest moodsast soulist ja R&B’st, mis valmis koostöös produtsent BJazziga. “See on armastuslugu. Kelle suhtes? Vahet pole, kuulaja võib sellele kaasa laulda, mõeldes enda armastatu, iseenda või ükskõik kelle/mille peale. Ma kirjutan muusikat nii, et kuulaja saaks ennast ära tunda igas sõnas, mida laulan. Teen muusikat muidugi iseenda jaoks, aga soovin, et iga kuulaja saaks seda tõlgendada täpselt nii nagu neil parasjagu vaja,’’ kommenteerib artist. 

Loo tausta sai YASMYN tegelikult juba märtsi alguses, kui produtsent BJazzi saatis talle posu instrumentaalne, kuid karantiini ajal ei leidnud ta endas motivatsiooni ega tundnud inspireeritult ja esmalt jättis ta need sinna paika. Järgmisel päeval pani ta uuesti meloodiad mängima ja leidis end ümisevat refräänimeloodiat. “Mind oleks nagu mingi kreatiivsuse vaim üle võtnud ja 40 minutit hiljem leidsin ennast oma elutoas maas istumas ja terve lugu oli valmis kirjutatud, edasi läks tehniline töö. Lugu valmis lõplikult novembris. Pole kunagi ühegi looga nii pikalt toimetanud,” lisab artist.

Muusik ise nimetab antud lugu enda vokaali potentsiaali debüüdiks. “Siin ma päriselt laulan ja näitan enda oma häälelist võimekust, mida ma varem sellisel kujul teinud pole,” täpsustab YASMYN ise. Varasemalt on ta loonud muusikat peamiselt uuekooli hiphop skeene produtsentidega, aga sel korral tegi ta koostööd Ameerika produtsendi BJazziga (Brandon Scottiga), kes elab ja hingab jazzi, bluusi ja souli. “Ma saan enesekindlalt öelda, et olen lähemal kui kunagi varem sellele, mida olen luua soovinud. Uus lugu “How Much” kõlab nagu mu tulevane album, mis saab olema segu moodsa souli ja R&B muusika maailmast,” lisab YASMYN.

YASMYN sotsiaalmeedias:
Instagram: @yasmyntheprincess
FB: @yasmyntheprincess

 

Fotode autor : Juhan Kööp