Suvi on saavutanud oma haripunkti, päikesekiired sirutavad aina julgemalt oma kiiri ning vabaõhuürituste rikkalik nimekiri pakub teravaid elamusi ka kõige kriitilisematele melomaanidele. Inspireerituna Eestimaa suve eripalgelisest atmosfäärist otsustasime kokku panna nimekirja suvistest must-have saatjatest ja üritustest, mis leiavad asendamatu koha sinu garderoobis, peeglilaual või kalendris.

1. Marian Eespäeva ujumisriided
Jah, kodumaal on disainer, kes hullutab Sind oma sümpaatselt kreiside ideede ja oh-kui-kuumade ujumisriietega. Häppeningi lemmikuks on juba teist aastat klassikalise maigu ent ürg-seksapiilse lõikega trikoo “Let me get my lipstick”, mida on võimalik tellida lausa kuues erinevas toonis. Bravuurikamad suvenautlejad leiavad Mariani kollektsioonist ka hollywoodiliku hõnguga head-piece’i “Never let’s me down”.
Muide, Marianiga oleme ka disainijuttu vestnud, intervjuu leiad siit.
Hind:
trikoo 130€
head-piece 100€

Trikood: “Let me get my lipstick”; Fotod: Marian Eespäeva e-pood

2. Framed by Karl päikeseprillid
Kaitse oma silmi päikeseprillidega kumulatiivselt negatiivse mõjuga UV-kiirguse eest. Üheks meie kodumaiseks disaini lemmikuks on Framed by Karl prillid. Tänaseks on Karl juba üle kuue aasta tegutsenud ning valanud armastust igasse prillipaari, et nende kandja saaks vastavalt oma individuaalsetele featuuridele ideaalselt istuvad prilliraamid.
Hind: 375€-…

Foto: Framed by Karl koduleht

3. LUMI looduskosmeetika
Nüüd, kui Sul on olemas päikeseprillid, rannariided ja tõeline pilgutõmbaja peakatte näol, on aeg liikuda naha juurde. Nii nagu silmad vajavad kaitset UV-kiirguse eest, nii peaksid ka oma suurimat organit igal sammul hooldama. 10 aastat vanem Sina tänab iseennast hoitud naha eest. Siinkohal soovitame läheneda mitmeasteliselt:

1. Toitev LUMIderm Kehaõli 
Kerge SPF faktoriga kehaõli, mis kaitseb sind UV eest. LUMI kaitsefaktor tuleneb kanepiõli enda SPFist, mis on 4-6. Toote peamine kasu on naha niisutaja ja turgutajana, sest UV-kiirgus nõrgestab nahka ja lagundab erinevaid ühendeid. Lisaks kaitsvale funktsioonile annab õli ka suviselt flirtiva kuma su nahale.
Hind: 14€

2. Arktiline näokreem kuivale ja ketendavale nahale
Kui oled juba päikesega liiga teinud, siis haara SOS kreem. Paljud külmakreemid on kuumakreemid, locks moisture in.
Hind: 29€

3. Antiüksüdantidega päevakreem ja antiüksüdantide rikas Superbloom näoseerum (ööseks)
UV-kiirgus soodustab nii kergesti reageerivate ühendite (vabade radikaalide) kui ka kollageeni ja elastaani lagundavate ensüümide tööd. Oluline on anda nahale antioksüdante, mis neutraliseeriksid kergesti reageerivaid ühendeid ning pärsiksid elastaani lagundavate ensüümide tööd. See on pidev ja igapäevane töö, mis on terve naha alus.
Hind:
Antiüksüdantidega päevakreem 22€
Superbloom näoseerum 45€

Mida teada päevitamisest ja päikesekaitsest, loe lähemalt>

4. Woolishi merino pullover
Kuulsite ju küll seda uudist, et tulevane kuumalaine lükati edasi? Järgmisesse aastasse… Eestimaa suve arvesse võttes on üks kvaliteetne villane kampsun või pullover lausa kohustuslik õhtu staar. Vill on hingav, ei aja higistama ja soojendab sumedal õhtul. Kodumaal on mitmeid häid tegijaid, kes saavad Sind soojas hoida. Häppeningi selle suve lemmikuks on Woolishi helelilla merinovillane pullover.
Hind: 80€

Pilt: Woolish koduleht

 5. Intsikurmu muusikafestival
Mis oleks suvi ilma meelierutavate vabaõhuürituste, vaheldust pakkuva helimaastiku ja installatsioonide ning performance’ita? Suvi on lausa kultuurplahvatuslik – iga nädalavahetus kutsuvad mitmed kultuuriüritused Sind sotsialiseeruma ning uusi elamusi kogema. Üks meie selle suve lemmikutest, I Land Sound 2017, on seljatatud. Intsikurmu 2017 ootab veel ees! Line-up on kvaliteetne, kohaspetsiifiline maastikuarhitektuur mõnusalt läbimõeldud ning atmosfäär kutsuv. Tulge!
Eelmise aasta muljeid saad lugeda siit.
Hind: festivalipass hilistele ärkajatele on €55
Festivalipassi leiad Piletilevist.