Seekordne fotoprojekt jõuab teieni täiesti uues vürtsikas-dramaatilises kuues. Kui olete meie tiimilehte ning viimaste projektide tagamaid uurinud, siis olete pannud tähele, et meie ridades tegutseb terava silmaga stilist Kristin Liias. Tema käekiri on värske ning vastukaaluks meie senisele minimalismile toob ta teieni julgeid valikuid, dramaatilisust ja kontraste. Nii juhtus ka seekordse fotoprojektiga.

Lase ennast sünkjal sügavusel lummata. 

Loovideest:
Kui kaks nädalat tagasi avaldasime intervjuu Stella Soomlaisiga, siis lasime tema loomingul ennast mitmel tasandil inspireerida. Kui ühtpidi hindasime kõrgelt tema tööde minimalismi, siis vastukaaluks saime fotosessiooni ideesüsti ka täiesti teisest suunast – vamp-naiselikkusest ning dramaatilisest editorial look’ist. Loovidee algeks said mustad käepaelad, millega katsime käsivarred ning sünkjas-sügav silmameik. Kristini taotluseks oli vahelduseks tuua välja uus vaatenurk meie senisele minimalistlikule käekirjale. Lisaks näitas ka modell Kadri, et tegu on tõeliselt osava kameeleoniga. Perfektne projekt täiendamaks meie senist tööd!

Saa osa pildistamispäeva telgitagustest.

Häppeningi tiim:
Fotograaf: Oliver Vaagen
Loovidee/stilistika: Kristin Liias
MUA by Liisa Tooming
Hair by Kerttu Salujärv
Assistent: Kaisa Tooming

Modell: Kadri Raudsepp (E.M.A Model Management)
Jumestustooted: Make-Up Atelier Paris Estonia

Tänusõnad ehete ja riiete eest:
Stella Soomlais stuudio (nahast käepaelad)
Tali disainipood

ZARA (valge triiksärk, must nahkvest)

NB! Fotode autoriõigused kuuluvad väljaandele Häppening. Häppening lubab kasutada fotosid AINULT juhul, kui meid informeeritakse ja terve tiimi referentsid märgitakse nähtavalt. Piltide kasutamiseks palun kontakteeruda: toomingkaisa@gmail.com.