Sel kevadel rikastas kodumaa disainimaastikku uus tulija – rõivabränd Alma, mis pakub ajatut stiilsust kaasaegses võtmes. Täna jagame teiega Silver Mikiveri poolt jäädvustatud südasuvist fotoseeriat.

Eesti Kunstiakadeemia tudeng Anete Pedaru lõi brändi inspireerituna oma vanavanaema Almast – sealt ka ettevõtmise nimi. Visuaalide loovidee ongi tugevalt seotud Alma juurtega: “Fotoseeria on jäädvustatud Saaremaal, kust on pärit minu vanavanaema Alma, kelle järgi on nimetatud ka bränd. Brändi põhiväärtused, milleks on riide pikaajaline hoidmine, eetika ja armastus on traditsioonina kandunud edasi minu vanaemale, emale ja ka minule. Seepärast otsustasime naasta hetkeks Alma sünnikoju Kuressaarde,” tutvustab Alma looja Anete Pedaru. Naine jätkab: “Seeriaga soovisime, et edasi kanduks soojus, kergus ja ajataju puudumine, õhkkond mis võimaldab olla vaba ja kaotada argipäevane piiritletus.

Lisaks Alma disainidele on pildis ka lootustandva kübarameistri Liis Kalda peakate, Anete tutvustab koostöö tausta: “Seeria on tehtud koostöös Liis Kaldaga, kelle eripärased peakatted pilte täiendasid. Ette ruttavalt võin öelda, et Liisiga jätkub ka pikaajalisem koostöö, mida sügise alguses koos uue kollektsiooniga oodata võib,” puistab brändi looja vihjeid sügis/talvise kollektsiooni kohta. Ootame huviga. Seni naudi unelevaid kaadreid Saaremaa metsiku looduse rüpest.

Tutvu Alma taustaga siin.
Alma tegemistel hoia silma peal Instagramis, Facebookis ja kodulehel.

Fotograaf: Silver Mikiver
Modell: Sille Randviir
Peakatted: Liis Kalda