Armas lugeja, sõber, koostööpartner! Häppeningi tiim kolib 5. septembri õhtuks hedonistide pessa KaiF, et pidada üheskoos meeldejääv sünnipäevapidu, kuhu oled oodatud Sinagi.

Lummava päikeseloojangu saatel pakume suurepärast seltskonda ja armastusega kokkusegatud kokteile. Meie head sõbrad toovad kohale parimat funki & souli, hiphopi & RnB’d, alternatiiv-popi & voolava elektroonika rütme. Võimalus on nii tantsimiseks kui ka niisama kaifimiseks.

Miks just KaiF? Häppeningi ja KaiFi ühendab missioonitunne olla platvormiks ning pakkuda kvaliteetset meelelahutust ja vaimutoitu ilma liigse mürata. Nii on ka meie ürituse fookuses kvaliteet ja jätkusuutlik nautlemine.

Tule ja tähista koos meiega!

Muusikat mängivad:

19:00
ILUS HETK: Girti Suun
Pidudesarja Ilus Hetk esindab meie peol Girti Suun. Naise missiooniks on kuulajateni tuua eklektilist kvaliteeti ning muuta maailma vähehaaval musikaalselt helgemaks. Tema nõrkuseks on (neo)soul ning
 funk, eksperimentaalsus, hiphopi biidid, sämpeldamise-kunst ja elektroonika. Paras kokteil kõigest heast.
Loe intervjuud:
https://anditshappening.ee/intervjuu-dj-girti-suun/

20:00
TIKS: Peeter Ehala ja Sander Mölder
Plaadifirma, pidu, raadiosaade, kontsert, plakatikunst, näitus, uusversioon, töötlus ja teekond. TIKS on kureeritud Kaspari, Peetri ja Sandri poolt. Legendaarseks saanud üritusesari on rahva meelt lahutanud 2012. aastast ning saanud üheks armastatuimaks peoks Tallinnas. Alati fun, meeldiv ja eriline. Selline ongi TIKS. Kui tahad tantsid, kui tahad tiksud niisama. Keegi viltu ei vaata.
Loe intervjuud Sandriga: https://anditshappening.ee/intervjuu-sander-molder/
Loe intervjuud Peetriga: https://anditshappening.ee/melomaani-radadel-intervjuu-peeter-ehalaga/

21:30
ESTONIAN FUNK EMBASSY: Skidoo
Funki suursaatkond Eestis! Heade sõprade missiooniks on levitada hinge ja keha liigutavat gruuvi ning erilisi helisid tänapäevast minevikku. Seda nii raadiosaate, plaadifirma, muusika selekteerimise, kontserdi edendaja ja artistide manageerijana. Embassy ridadest tuleb meie peole muusikat mängima vinüüliarmastaja Skidoo ehk Matis Oolup. Pane tantsukingad valmis, sest oodata on ülivõrretes head diskot, funki ja souli (ning vahel ka muud biiti), mis ei jäta külmaks mitte ühtegi põhjamaa inimest!

23:00
GU:D MU:D: Uhs ja Fieldz
Pidudesari GU:D MU:D keskendub ennekõike meeleolukale atmosfäärile. Üritusesarja veavad kaks muusikasõpra Martin Põldvee (Fieldz) ja Karel Uhs (Uhs Kumatu). Eesmärk ei ole mõjuda liiga tõsise ja kunstilisena, pigem on eestvedajatel soov pakkuda rahvale eelarvamustevaba ja lustlikku meelelahutust. Selle kõige kõrval on siiski soov jääda muusikaliselt kvaliteetseks. Tihti kohtab poiste settidest souli, hiphopi, elektroonilise muusika bängereid või 00ndate guilty pleasure träkke. Pane vaim valmis, sest see on tantsumaraton.
Loe intervjuud: https://anditshappening.ee/kuhu-minna-uritusesari-gud-mud/

 

Uksed peole: 19:00
Sissepääs on tasuta. Hedonistlikke maitseelamusi pakub KaiF baar.
Aadress: Peetri 12, Tallinn.

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/737184883733214/

Visuaalide ja brändingu autor: Liis Todesk