Sel reedel, 30. aprillil väljub plaadifirma Legendaarne Records stuudioseinte vahelt Kultuurikatlasse, kus võõrustab kohaliku hip-hopi suurnimesid: lavalaudadele astuvad 12EEK Monkey, Reket, EiK ning erikülalisena Arop. Lisaks muusikaprogrammile on õhtu jooksul võimalik osa saada ka muusikaskeenet tutvustavatest näitustest, lüüa kaasa kunsti töötubades või olla tätoveerimisnurgas ise lõuendiks.

Õhtu oodatuima ülesastumise teeb 12EEK Monkey – ühisprojekt, mille taga seisavad legendaarsed sõnameistrid Põhjamaade Hirm ja Genka. Harva avalikkuse ees esinev koosseis andis mullu välja esimese kauamängiva “Xibalba Spa“, mis muusikakriitikute ja fännide poolt soojalt vastu võeti.

Pehmemate biitidega üllatab laval Reket ning nooremat generatsiooni esindab andekas ja paljulubav poeet EiK. Erikülalisena esineb tänavustel Eesti muusikaauhindadel parimaks lauluks tunnistatud „Kiki Miki“ autor Arop. Lisaks artistidele valivad Kultuurikatlas plaadimasinate taga helisid Dr. Phil Good ja DJ Lauri Täht.

Paralleelselt kontsertidega on õhtu jooksul võimalik osa saada eriilmelisest kunstiprogrammist. Kultuurikatla ruumides esitlevad enda loomingut stencil-kunstnik Von Bomb, peamiselt söe ja paberi abil realistlikke teoseid loov Liisu Art ja tätoveerimiskunstnik Keefirivunts. Oma loomingut esitleb ka Põhjamaade Hirmu alias Pheriskoop.

Uksed 21:00.
Pilet alates 12€.
Pileteid on võimalik soetada Ticketerist ja kohapeal enne sündmuse algust.

Sündmus Facebookis: https://goo.gl/c4wtFU

Küsimused ja meediapäringud:
Kaarel Sein
info@prosolutions.ee